Аеробіка Боллівуд

Аеробіка Боллівуд – новий жиросжигающие урок від компанії Reebok. Ця фірма не тільки робить кросівки і екіпіровку, але і славиться розробкою інноваційних фітнес-тренувань, які допоможуть вам худнути розважаючись. Любите індійські фільми і ненавидите нудну аеробне навантаження? Урок «Боллівуд» – те, що вам потрібно. Автор адаптованої для фітнес-клубів програми Хані Калариа каже, що цей вид фітнесу одночасно розвиває координацію рухів, розтяжку, зміцнює серце і допомагає скинути зайві кілограми. А ще існує подібний урок «Масала Бхангра», розроблений індійської Джейн Фондою – інструктором і хореографом Сариной Джейн. У США сьогодні почався справжній бум індійської аеробіки – тренування показали в популярному шоу доктора Оза, і зали відразу виявилися переповненими. У нас цю тренування можна знайти на відео для занять вдома, в танцювальних школах і клубах, які працюють за системою «Рібок».

Кому підходить аеробіка Боллівуд

Урок розроблений для чоловіків і жінок різного віку. Пам'ятайте індійські фільми? Хореографія чоловічого і жіночого танцю дуже подібна, а в аеробному форматі можуть займатися навіть люди з нульовою танцювальною підготовкою. Вам не потрібно турбуватися про те, що кроки будуть дуже складними або координація рухів вас підведе. Кожне заняття починається з вивчення найпростіших кроків під запальний панджабі-поп. Ви будете вчитися танцювати і одночасно спалювати калорії, і отримувати потужний заряд позитиву.

Зазвичай фітнес-менеджери клубів не рекомендують Боллівуд тим, хто недавно переніс травми хребта, шийно-комірцевої зони, гомілковостопних суглобів і зап'ясть. Танцювальна навантаження взагалі не рекомендується в такому стані, так що думати, що аеробіка у цьому стилі шкідлива в принципі, не слід. Всі інші можуть відвідувати заняття. Однак перш ніж починати, варто визначитися з пріоритетами – якщо вас приваблює музика, стиль і культура, і ви отримуєте задоволення від атмосфери індійського танцю, спробуйте цей вид навантаження. Якщо ж все це вам не дуже подобається, і ви хочете почати заняття виключно з-за того, що вони модні, краще підібрати інший урок.

Аеробіка Боллівуд для схуднення

Схуднення – складний процес, який тільки прискорюється, якщо ви регулярно відвідуєте аеробіку. Лікарі рекомендують набирати 200 хвилин аеробного навантаження на тиждень, щоб підтримувати стабільно високий темп жиросжигания. Один урок Боллівуд триває 60 хвилин, при цьому приблизно 20 хвилин ви будете приділяти розминці і розучування кроків, 20 хвилин – виконання танцювальної зв'язки, і 20 хвилин вправ для зміцнення преса, ніг, сідниць, стегон і рук, а також розтяжці основних м'язів. Разом, ви можете відвідувати Боллівуд три рази на тиждень та один раз на тиждень 20 хвилин працювати на будь-якому кардиотренажере для посилення навантаження.

Варто поєднувати аеробіку Боллівуд з силовими вправами, якщо в кожному уроці є силова частина? Все залежить від ваших цілей. Якщо вам потрібен хороший рельєф мускулатури і корекція певної проблемної зони, наприклад, накачування сідничних м'язів, варто відвідувати додатково тренажерний зал 2 рази в тиждень. Обов'язково повідомте інструктору про решту ваших спортивних заняттях, щоб не отримати силову програму, яка буде перевантажувати ваш організм. Ну а тим, кому потрібно просто позбутися від в'ялості і спалити жир, можна обмежитися тільки аеробікою Боллівуд.

Втім, Саріна Джейн іншої думки – вона каже, що «ідеальна пара» для Боллівуду – це не тренажерний зал, а заняття йогою 3-4 рази в тиждень. В цьому є певний сенс – йога допомагає поліпшити гнучкість і танцювати вільніше, а статичні асани зміцнюють м'язи і поліпшують форму тіла. А ще і йога, і танці знімають стрес, так що якщо ваше життя сповнена напруги, зупиніться на варіанті Сарины Джейн. І пам'ятайте, головне в фітнесі – задоволення від занять.

Читай також: