Акупунктура і схуднення

Акупунктура – це стародавня китайська практика позбавлення від будь-якого болю. Вона, на думку китайців, відновлює правильний плин енергії життя чі, яка відповідає за здоров'я людини. Є, звичайно, скептики, які сумніваються в дії цієї техніки.

Але чи існують наукові докази дієвості акупунктури, наприклад, при лікуванні артриту.

Акупунктура в косметології

Крім того, акупунктура застосовується не тільки в терапії, але і в косметології. Вже довгий час жінки використовують дану техніку для позбавлення від зморшок. Голковколювання – це відмінна альтернатива хірургічної підтяжки обличчя. Завдяки голковколювання розгладжуються зморшки, поліпшується тонус шкіри, зникають кола під очима і опухлі повіки. На обличчі у людини безліч м'язів, які фахівець стимулює за допомогою голок. Причому голки розміщуються не тільки на обличчі, але і на руках і ногах.

Голковколювання сприяє збільшенню швидкості циркуляції крові в організмі, а також виробленню колагену, завдяки чому шкіра виглядає свіжою і підтягнутою.

У акупунктури немає певних стандартів, однак, перш ніж приступити до процедури, лікар дізнається у свого пацієнта його фізичний і моральний стан. Оцінивши стан пацієнта, лікар призначає одну або декілька процедур. Зазвичай, щоб позбавити обличчя від зморшок, необхідно пройти від шести до двадцяти п'яти сеансів акупунктури. А результат, отриманий при акупунктурі, зберігається роками.

Акупунктура і схуднення

Що стосується використання акупунктури і схуднення, то це практикується вже досить довго. Але популярність даний метод боротьби із зайвими кілограмами отримав лише нещодавно. Завдяки акупунктурі знижується апетит. Акупунктура сприяє зміні способу життя людини, і йому вдається зберігати нормальний рівень ваги.

Голковколювання сприяє виробленню ендорфіну. Це гормон, який пригнічує апетит. До того ж, акупунктура дозволяє людині впоратися зі стресом, а значить, і з непомірним апетитом, що виникають як відповідна реакція на стрес.

Акупунктуріст розміщує голки в різних точках тіла людини. Іноді він використовує ще й електростимуляцію. Вона сприяє виробленню більшої кількості ендорфіну.

В залежності від того, скільки кілограм пацієнт хоче скинути, акупунктуріст призначає кількість процедур. Часто вистачає декількох процедур на тиждень, а іноді процес зниження ваги розтягується на тижні.

Застосування акупунктури і схуднення, безумовно, пов'язані, проте варто пам'ятати, що без додаткових зусиль з боку людини, дієти і занять спортом, результат буде невеликий.

Акупунктура і лікування безпліддя

Акупунктуру також застосовують для позбавлення від безпліддя чоловіків і жінок. У випадку з жіночим безпліддям, голковколювання стимулює вироблення репродуктивного гормону і сприяє дозріванню яйцеклітини, а у випадку з чоловічим безпліддям голковколювання покращує якість і збільшує кількість сперми.

Акупунктура сприяє зниженню ймовірності викидня і зменшує прояв симптомів передменструального синдрому. З її допомогою можна усунути гормональний дисбаланс в організмі.

Отже, акупунктура буде корисна всім, хто хоче поліпшити свою фігуру, здоров'я та самопочуття.

Читай також: