Аквааеробіка

З кожним днем аквааеробіка стає все більш популярним видом аеробіки. Їй віддають перевагу більшість представниць прекрасної статі, в тому числі і велику кількість вагітних жінок. З одного боку, аквааеробіка – це легкі і приємні заняття в басейні, під час яких здійснюються різні види вправ на всі групи м'язів. З іншого, аквааеробіку складно назвати звичайним фітнесом, так як ті комплекси вправ, які даються інструкторами під час тренування не можна зустріти у жодному іншому виді спорту. Це відбувається з-за того, що тіло, занурюючись у воду, знаходиться в умовах, наближених до невагомості. А, отже, можна виконувати такі вправи, які ніколи б не вдалися «на суші». Цим властивістю води успішно користуються тренери вже довгі роки, створюючи все нові і нові комплекси вправ.

Аквааеробіка найбільш органічний і гармонійний вид фітнесу. У воді наше тіло відчуває себе дуже комфортно, тому що займаються легко розслабляються і тренування проходять на одному диханні. Великим плюсом є те, що ефект можна побачити вже через кілька уроків. Вода стимулює омолоджуючі процеси, робить шкіру більш пружною і гладкою. Під час занять відбувається м'який масаж внутрішніх органів, посилюється приплив крові до них, покращуючи їх роботу. Саме тому, займаючись аквааеробікою, можна не тільки підкоригувати свою фігуру, але і поліпшити стан здоров'я та загальне самопочуття.

Займаючись класичним фітнесом, дуже важко підібрати комплекс вправ, який буде давати навантаження на всі групи м'язів. Аквааеробіка більш виграшна в цьому плані, так як під час тренування задіяні всі м'язи, а самі вправи даються набагато легше через почуття невагомості.

Тільки під водою може відбутися повна реалізація резервів організму, тому, оточивши себе водної подушкою, ви зможете розкрити свої можливості і ресурси в повній мірі. Тренування проходить без виснажливих навантажень і в приємній обстановці. Після її закінчення вас не буде переслідувати почуття втоми, навпаки, ви будете відчувати прилив бадьорості і гарного настрою.

Займатися аквааеробікою можуть практично все. Як вже говорилося вище, вона користується великою популярністю у вагітних жінок, які легше переносять своє «цікаве положення», відвідуючи уроки. Перебування під водою майже виключає можливість травматизму, тому можна не турбуватися про розтягуванні або вивиху.

Безсумнівно, аквааеробіка дуже перспективний вид аеробіки. Вже зараз велика кількість людей ходять на тренування, і з кожним днем бажаючих займатися стає все більше і більше.

Читай також: