Апаратне схуднення

Сучасне апаратне схуднення – це цілий комплекс методик зниження ваги за допомогою різних процедур. Тут є і засоби, що дозволяють пошкоджувати жирові клітини і забезпечувати ефект безоперационной ліпосакції і недорогі дренажні процедури. Зазвичай апаратне схуднення призначають як додаткові заходи до збалансованої низькокалорійній дієті і програми фізичних вправ. Мета використання – підвищити мотивацію пацієнта, швидко поліпшити зовнішній вигляд і позбавити від зайвих обсягів. Загалом, сьогодні «на апарати» ходять для екстреного приведення себе у форму до пляжного сезону.

Види приладів для апаратного схуднення

Найбільш радикальним вибором є кавітація. Її використовують, якщо до відповідальної події залишилося 6-12 тижнів. Процедура являє собою вплив на жирову клітину ультразвуковими хвилями. У процесі відбувається резонанс, тверда оболонка клітини порушується, і жир «випливає» назовні. Залишається тільки забезпечити дренаж, щоб обсяги зменшилися. Кавітація дуже ефективна – за 1 сеанс можна зменшити до 1 см обсягів в проблемних зонах, причому ефекту відміни процедури у майже немає. Процедури проводять за курсом 6-12 і зазвичай призначають не більше 2 кавитаций в тиждень. Однак приємного в самому процесі мало – чим менше жировий прошарок, тим більше дискомфорту відчуває пацієнт під час процедури. Тому в періоди «відпочинку» призначають масаж, водні процедури і релаксацію.

Досить ефективною є і мезотерапія – введення в підшкірну жирову клітковину спеціальних спалюють жир складів за допомогою голок. Зазвичай в кожному центрі естетичної медицини пропонується кілька типів складів для мезотерапії – ліполітичні, антицелюлітні, дренажні і так далі. Процедура досить болюча, однак зменшення обсягів за курс становить, в середньому, 2 розміру одягу.

Інші методики апаратного схуднення, швидше, відносяться до способів поліпшення кровообігу і підвищення тонусу.

Віброплатформи для апаратного схуднення

Ці тренажери дозволяють поєднати масаж та фітнес. Найбільш відомі машини від Power Plate. Вони є в багатьох центрах естетичної медицини і фітнес-клубах. Являють собою інноваційну опору для виконання звичайних фітнес-вправ, наприклад, випадів, приседов і статичних поз. Цей вид тренувальних машин дозволяє змінити кут прикладання зусиль, і домогтися більшої м'язової роботи, а отже, і більш ефективного спалювання калорій. У середньому, «курс підтяжки фігури» триває 4-8 тижнів та потребує підтримки» у вигляді регулярних фітнес-тренувань.

Крім того, існують і виключно масажні віброплатформи. Мета їх використання – лише поліпшення кровообігу і прискорення вже йдуть в організмі процесів спалювання жиру і розслаблення втомлених м'язів. Часто рекомендуються в поєднанні з низькокалорійною дієтою та програмою фітнес-тренувань. Здатні підсилити ефект від обох заходів, але не є самостійним засобом схуднення.

Апаратне схуднення за допомогою ІЧ-процедур

Існує теорія про те, що нагрівання підшкірної жирової клітковини за допомогою ІЧ-променів сприяє спалюванню жиру. Це не набагато суперечить дійсності. Ви насправді покращуєте кровообіг, і віддачу від звичайних тренувань і дієт. Нагрівання в ІЧ-камерах і саунах, крім того, краще переноситься, ніж звичайна лазня.

ІК-сауни або камери використовуються після силового тренування, і спрямовані на прискорення метаболізму. Вони дозволяють швидко вивести молочну кислоту з попрацювали м'язів, і витратити більше енергії на відновні процеси, за рахунок чого збільшують витрату калорій.

Крім того, ІЧ-вплив позбавляє від набряків, які часто псують весь ефект від спортивних занять, і сприяють підвищенню тонусу шкіри, що важливо в процесі зниження ваги.

Підбирати процедури апаратного схуднення може тільки лікар-естетист, так як багато з них мають протипоказання і показують різну ефективність у поєднанні з різними основними методиками схуднення.

Читай також: