Ароматерапія

Ароматерапія допоможе скинути вагу і омолодить шкіру, але лише в тому випадку, якщо ви будете правильно використовувати ефірні масла. Адже давно відомо, що при правильному їх використанні, можна позбутися від надлишків ваги і знайти струнку фігуру. Здавна ароматні олії застосовувалися як лікувальний засіб, як засіб для спокуси й для багатьох інших цілей. Це обумовлено тим, що організм людини до них дуже чутливий.

Ефірні масла особливо ефективні укупі з фізичними навантаженнями і дієтами. До того ж нанесення їх на шкіру дуже приємне заняття. Крім втирання їх можна додавати при прийомі ванн, використовувати в якості наповнювача для інгаляції і в деяких випадках навіть приймати всередину.

Так як ефірні масла можуть вплинути на зниження ваги? Відповідь проста. Вся справа в тому, що основними причинами зайвої ваги є: порушення обміну речовин і застій рідини в організмі. Тому для того, що б схуднути потрібні ті ефірні олії, які надають сечогінну дію і прискорюють обмін речовин.

До масел володіє сечогінною дією відносяться ялівцеве і кипарисове масло. Їх рекомендується використовувати для втирання в шкіру і додавати у воду при прийомі ванн (4-6 крапель кожного з масел). Так само ялівцеве масло можна приймати всередину. Найкраще капнути кілька крапель на шматочок хліба або кубик цукру. В результаті організм поступово буде позбавлятися від зайвої рідини і очищатися від токсичних відкладень, що, безсумнівно, позначиться на втраті зайвої ваги.

Ви запитаєте – "Як же правильно приготувати суміш для масажу?". Зупинимося на цьому детальніше.

На основі ялівцевого й кипарисового масла приготуйте суміш у таких пропорціях: 12 крапель ялівцевого, 13 крапель кипарисового масла і 50 мл олії жожоба. Після чого суміш можна втирати в шкіру.

Так само відмінним засобом для схуднення може послужити масло солодкого апельсина. З його допомогою Ви зможете вивести токсини з організму і поліпшити роботу кишечника. Крім цього воно допомагає врегулювати вуглеводно-жировий обмін в організмі.

Способи застосування апельсинового масла

1. Для масажу. Готується суміш, що складається з 10 грамів масажного крему і 6-10 крапель олії.
2. Для ванни. Розчиніть у воді 3-5 крапель апельсинового масла.

Всі перераховані вище масла одночасно сприяючи зниженню ваги, надають шкірі еластичність і пружність, і це є безсумнівним плюсом, адже найчастіше при схудненні іншими методами на шкірі залишаються розтяжки, складки і з'являється целюліт.

У висновку хотілося б відзначити, що в ароматерапії є свої протипоказання. Масло ялівцю категорично заборонено вживати під час вагітності, а апельсинове масло можна наносити на шкіру перед виходом на сонце.

Читай також: