Чай Жуйдемен

Починаючи розмову про препарат під назвою «Жуйдемен», варто розрізняти чай і капсули. Зараз ми поговоримо саме про чай, який зможе не тільки допомогти ефективно і в найкоротші терміни скинути вагу, але і тонізувати організм, надати йому бадьорості і поліпшити самопочуття.

Жуйдемен складається з декількох компонентів: основою служить чорний чай, до нього додають листя лотоса і інші лікарські трави, які тривалий час використовуються в Китаї – касія тора, глід та ін Чай використовують для схуднення і регулювання обміну речовин, його приємно пити – він володіє відмінним смаком і ароматом.

Чай Жуйдемен з успіхом використовується людьми, що страждають проблемами з кишечником і хронічними запорами. Чай допомагає поліпшити обмін речовин, а також підвищити працездатність організму. Зверніть увагу – чай не є ліками. Після повного курсу фахівці рекомендують пити чай з метою збереження результату, однак не частіше 2-3 разів на день.

Жуйдемен успішно пройшов всі клінічні випробування, а також відмінно зарекомендував себе під час досліджень, що дало можливість експертній раді випробувального Центру харчової продукції при ГУ НДІ харчування РАМН рекомендувати чай до продажу. Чай можна придбати як в звичайній аптеці, так і в спеціалізованих магазинах – за деякими даними, Жуйдемен лідирує серед чаїв для схуднення за обсягами продажів. Виробники і дистриб'ютори гарантують високу якість продукту, а також його ефективність і безпеку.

У 1990 році Жуйдемен відзначили високою нагородою – чай отримав головну нагороду за науково-технічні відкриття і досягнення в Китаї. У 1992 році препарат завоював золоту медаль на ярмарку, присвяченої товарів для здоров'я, в Гонконзі. Ще через два роки – у 1994 році – чай Жуйдемен отримав приз за досягнення Плану «Синхуо», також в КНР. У 1998 році виробник чаю отримав приз TIPS ООН.

Читай також: