Депуралина

Депуралина – спеціалізована добавка до їжі, яка дозволяє не лише допомогти процесу схуднення, але й оздоровити шлунково-кишковий тракт. Її виробник свідчить про цілий комплекс корисних ефектів продукту – він і очищає організм, і зменшує схильність до утворення кишкових газів, і бореться з підвищеним рівнем цукру і холестерину крові, і допомагає позбавитися від хронічних запорів. Цей БАД не відноситься до пігулок та порошків, нормалізує апетит. Він діє на весь організм в комплексі, працюючи як засіб для очищення кишечника. Однак відомо, що більшість гастроентерологів вважають, що організму людини зовсім не потрібні чищення. Чи можна схуднути за допомогою даного препарату?

Склад і спосіб застосування депуралины

Основний інгредієнт кошти – канадські насіння льону. Екологічно чиста сировина, багату клітковиною і жирними кислотами омега-три, дозволяє збалансувати рівень цукру в крові, боротися з поганим холестерином. Крім того, клітковина насіння льону дозволяє усунути здуття живота і зробити його по-справжньому плоским.

Екстракт алое-віра – джерело вітамінів і антиоксидантів. Вівсяні висівки – додаткове джерело клітковини, вітаміну В, йоду, кальцію і заліза. Порошок, крім того, містить фруктові воски і натуральний інулін фруктів, що допомагає йому знижувати апетит, і запобігати вечірній переїдання і атаки голоду вранці. Депуралина містить і дев'ять видів пробіотиків, які відновлюють природну мікрофлору кишечника, і здатні допомогти вам у налагодженні травлення і регулярного стільця. Ну а екстракти подорожника і кульбаби використовуються для очищення печінки.

Депуралину застосовують один раз в день. Увечері ложку порошку розчиняють у склянці води або соку і випивають. Дуже важливо не їсти на вечерю важких жирних страв. Обійдіться сиром, легким фруктовим салатом або склянкою чого-небудь кисломолочного, і тільки потім приймайте порошок. Іноді радять додавати БАД в йогурт або кефір .

Ефективність депуралины

Щоб скинути вагу зовсім не потрібно очищатися від якихось міфічних шлаків. Медики вважають, що хороше травлення виключно важливо, саме тому пребіотики і клітковина важливі і корисні, особливо якщо врахувати той факт, що типове харчування дорослої людини їх майже не містить. Однак темпи зниження ваги у людей, які дотримуються розумною обмежувальної дієти і у любителів очисних процедур ілюструють, що менше їсти все-таки ефективніше для схуднення. Порошок ніяк не впливає на швидкість метаболізму, і не «вміє» спалювати жир. Останній витрачається тільки якщо прийом кошти поєднувати з режимом негативною калорійністю, тобто їсти менше, ніж витрачаєте енергії. Так що позбавити вас від необхідності дотримуватися дієти БАД не зможе.

Кошти з лляним насінням і висівками можуть викликати деякі неприємні симптоми. Не виключено, що під час прийому кошти газоутворення і діарея все-таки будуть вас мучити. Автори методу пояснюють це «перебудовою організму», а гастроентерологи тим, що екстракт алое віра здатний викликати посилену перистальтику, а в поєднанні з великою кількістю клітковини результат напевно буде саме таким.

З обережністю слід приймати подібні засоби жінкам, що використовують контрацептивні пігулки. Відомо, що проносні Бади знижують їх ефективність в кілька разів, що може призвести до небажаної вагітності. Варто зауважити, що препарат заборонений і тим, хто страждає атонічним колітом.

За великим рахунком, приймати або не приймати подібні засоби, повинен вирішувати лікар-дієтолог. Тільки він може об'єктивно оцінити потребу вашого організму пребіотики і харчових волокнах ззовні. Але якщо ви вживаєте в їжу висівковий хліб, грубі каші з натурального зерна, яблука, апельсини, свіжі натуральні йогурти і кефір, швидше за все, БАД вам не надто потрібен.

Важливо: перш ніж почати прийом препарату Депуралина проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: