Диетресса

Диетресса – новий препарат для схуднення, який покликаний підвищити комфортність дотримання дієти. Велика частина планів схуднення так і залишаються планами з-за нав'язливого почуття голоду.

Доведено, що будь-яка звичка, в тому числі і звичка мало їсти, виробляється 21 день. Так ось диетресса покликана допомогти вам у придбанні цього корисного досвіду.

Склад препарату Диетресса

На відміну від більшості нелікарських препаратів, диетресса не містить ні екстракту кактуса худії гордони, ні ГЛК, ні піколіната хрому. В той же час не виявлено в ній і «важкої артилерії» начебто сибутраміну. Таблеточки дозволені до продажу в аптеках РФ, Білорусії і України. Власником патенту є ТОВ «НВФ «Матерія Медика Холдинг». Купити диетрессу можна на сайті виробника чи в будь-якій аптеці без рецепта лікаря. Препарат відноситься до гомеопатичним, його дослідження проводилися на сьогоднішній день тільки виробником, незалежних досліджень клінічної ефективності диетрессы для схуднення не існує.

Основна діюча речовина – антитіла до каннабиоидному рецептора першого типу афінно очищені, тобто суппрессант каннабиоидного рецептора. Додатково у складі таблеток знаходяться моногідрат лактози, МКЦ і магнію стеарат. Дія диетрессы базується на гіпотетичному вплив каннабиоидных рецепторів на так званий «помилковий апетит». Простіше кажучи, якщо змінити за допомогою таблеток активність вказаних рецепторів, людина буде відчувати менше тяги до отримання задоволення, пов'язаного з прийомом їжі. А адже за даними більшості терапевтів харчового поведінки людини, переїдання пов'язано з тягою до задоволення, а не з угамуванням голоду. Так що з природним фізіологічним голодом диетресса нічого не зможе вдіяти. Так чи варто її брати?

Диетресса — інструкція і дія таблеток

Розробники диетрессы стверджують, що її застосування безглуздо, якщо людина має нормальну вагу. Показанням до початку лікування є ІМТ більше 25, то є зайва вага. При цьому ніхто не стверджує, що ви будете худнути самі по собі. Рекомендується поєднувати прийом ліків з низькокалорійною дієтою і вправами.

Ефект, якого варто очікувати від диетрессы – підвищення комфортності дотримання дієти, більш раннє насичення, відсутність тяги до емоційного переїдання. Розробники диетрессы прямо говорять, що вона не впливає на жировий обмін як такої, і нічого не «спалює», тому дотримання розумних обмежень у харчуванні при прийомі капсул обов'язково. Ви рассасываете одну таблетку за 15-20 хвилин до їжі, потім вживаєте низькокалорійну їжу в невеликій кількості, після чого не відчуваєте тяги до перекусу до наступного прийому їжі.

Побічні ефекти препарату не описані, передозування не виявлено. Однак не варто їсти диетрессу як цукерки. Перш за все, в медицині виявлені випадки алергії на супутні речовини – моногідрат лактози і магнію стеарат. Так що перед покупкою слід виключити можливу алергію. І природно, не зайвим буде знати, що каннабиоидные рецептори пов'язані з гіпоталамусом, який розташовується в мозку. А ось чи потрібні вам таблетки, які впливають на ЦНС чи ні, має право вирішувати тільки лікар. Причому, бажано, щоб останній ніяк не був пов'язаний з просуванням продукції «Матерія Медика» і міг об'єктивно оцінити стан вашого здоров'я і можливі ризики від впливу на ЦНС.

За нечисленним відгуків, препарат дійсно дещо пригнічує підвищений апетит, але працює він тільки в разі проблеми саме з апетитом, а не з харчовим поведінкою. Якщо переїдання пов'язано з емоційними проблемами, або ви вже заробили собі одне з порушень харчової поведінки, переважно не схуднення з таблетками, а лікування за профілем у практикуючого фахівця.

Читай також: