Добове голодування

Кращими дієтами вважаються ті, яких можна дотримуватися все життя. Але у кожного бувають моменти, коли необхідно швидко позбавитися від зайвої ваги, наприклад, до торжества. Для цього існують експрес-дієти, на яких довше одного – двох днів не сидять. Однією з кращих швидких дієт є добове голодування.

Коли організм голодує, він активізує резервні сили, що дозволяє очистити його від шлаків і токсинів. Після голодування всі органи починають працювати краще. Голодування рекомендують при ожирінні, депресії і втоми. Воно сприятиме омолодженню і підвищенню імунітету. За час голодування можна позбутися від пари зайвих кілограмів. Коли в організм не надходить їжа, він починає використовувати власні запаси для вироблення енергії. Спочатку в хід йдуть жири і цукор, а після вже починається більш глибоке очищення організму. Після такої експрес-дієти їжа почне набагато краще засвоюватиметься.

Дана дієта триває три дні. Голодує людина один день, один день він готується, і ще один день – виходить з голодування. У перший день потрібно відмовитися від алкоголю і важкої їжі, вечеря повинна бути легким. Якщо виконати ці рекомендації, то на наступний день особливого дискомфорту не повинно відчуватися.

Добове голодування відрізняється простотою, адже далеко не кожен може собі дозволити довгий час дотримуватися складною дієти. За один голодний день людина повинна випити два-три літри негазованої води. Це дуже важливо.

І не можна забувати про те, що відразу після голодування не можна накидатися на їжу. Виходити з нього потрібно поступово. Перше, що слід з'їсти після голодного дня – це овочі. Вони допоможуть очистити організм. Краще деякий час не їсти м'ясо, рибу і квасоля. Корисно пити трав'яні чаї і свіжовичавлені соки, наприклад, морквяний. Це посприяє очищенню печінки. Якщо ж проігнорувати ці рекомендації, то можна завдати шкоди організму.

Від добового голодування краще відмовитися дітям і літнім людям, а також тим, хто страждає виразковою хворобою і гастрит.

Здоровим же людям лікарі радять проводити його раз на місяць.

Читай також: