Домашній фітнес

Останнім часом все більше сучасних жінок страждають від надмірної ваги. Проблема полягає в малорухливому способі життя. Робота в офісі сидіння за комп'ютером, перед телевізором, розмови по телефону. Якщо влітку ще можна вийти на прогулянку, то взимку таке бажання виникає рідко. Тож тільки й залишається, що сидіти вдома, пити чай, заїдаючи його варенням. І, чим ближче наближення літа, тим більше паніка у представниць прекрасної статі. Адже потрібно буде зняти зимову одяг і показати оточуючим свою округлі за зимовий період фігуру. Щоб виправити ситуацію, багато жінок сідають на екстремальні дієти, вичитані в журналах і почуті від подруги, які обіцяють позбавити від десяти кілограм всього за тиждень. Так, можливо в результаті виснажливої дієти і піде кілька кг, але, по-перше, це дуже великий стрес для організму, а, по-друге, скинуту вагу швидко повернеться назад, прихопивши з собою пару-трійку додаткових кілограм, як тільки ви почнете харчуватися, як раніше.

Щоб не мучити себе і свій організм, виберете менш швидкий, але більш ефективний варіант, а саме заняття спортом. Звичайно, вам ніхто не пообіцяє, що ви будете скидати по кілограму на добу. Але можна бути впевненою, що, займаючись регулярно, ви через якийсь час зможете домогтися красивої фігури і захоплених чоловічих поглядів. Якщо у вас немає часу на те, щоб ходити у фітнес-зал, не засмучуйтеся, перетворіть в нього ваш будинок. Нижче наведено рекомендації, як можна ефективно використовувати домашнє простір і вільний час для поліпшення фігури:

– не користуйтеся шваброю, коли миєте підлогу, робіть це звичайною ганчіркою. Вичавлюючи її, повільно нахиляйтеся, напружуючи всі групи м'язів.
– якщо ви зайняті домашніми справами на кухні, то у вільний час (поки варяться макарони, готується соус) робіть махи ногами, використовуючи як опори одвірок.
– якщо вам потрібно повернутися в бік, робіть це однією головою, не повертаючи корпусу. Підборіддя і шия незабаром порадують вас своїм зовнішнім виглядом.
– під час миття посуду давайте навантаження ступням. Для цього потрібно підніматися по черзі на носках і п'ятах, затримуючись у верхньому положенні.
– якщо вам потрібно дістати щось з високою полки, то, піднявшись навшпиньки, підніміть руки вгору, а потім повільно опуститеся.
– пластикова пляшка, якщо її наповнити водою, стане відмінним аналогом гантелі. Візьміть імпровізовану гантель в одну руку і згинайте і розгинайте її. Потім поміняйте руку.
– якщо у вас в будинку є гумовий м'яч, то, сидячи в кріслі, затисніть його ступнями. Піднімайте і опускайте їх, стежачи за тим, щоб м'яч не випав.

Як бачите, при наявності бажання і фантазії можна тренуватися, не виходячи з дому, займаючись домашнім господарством. Можна придумувати вправи самостійно, регулярно виконуючи їх. І вже через деякий час ви помітите перші результати.

Читай також: