Дієта Дикуля

Життя у Валентина Дікуля видалася непростою з самого народження: дитина народилася сильно недоношеним, і рано залишився сиротою. У віці семи років Він опинився в дитячому будинку. Хлопчик сильно захоплювався гімнастикою і цирковим мистецтвом. У віці п'ятнадцяти років, виступаючи зі своїм першим номером у повітряної гімнастики, Дикуль, в результаті обриву страхувального троса впав на землю. Висота падіння склала тринадцять метрів. У лікарні лікарі поставили безапеляційний вирок про те, що все життя починаючому гимнасту доведеться провести в інвалідному візку.

Відновлення та особливості дієти Дикуля

Здавалося б, Дикулю не залишалося нічого, як змиритися. Однак, дух, що жив всередині литовського хлопця, виявився набагато сильнішим, ніж можна було б подумати. Він твердо вирішив стати на ноги. Всупереч всьому. Довгі роки він присвятив тренувань, які розробляв сам, дотримуючись внутрішнього натхнення. Результат був приголомшливим: Він встав на ноги. І не тільки – він повернувся туди, звідки почалися муки – на циркову арену.

Це відновлення називали дивом. І тільки сам излечившийся знав, що секрет його одужання не має нічого спільного зі світом магії. А за всім цим стоять годинник важких, виснажливих тренувань.

Дикуль, керуючись в першу чергу власним прикладом, розробив методику відновлення паралізованої мускулатури. Клініки та реабілітаційні центри під його ім'ям були відкриті в Росії, а так само ряді країн Європи. Він був упевнений, що будь-яка людина, прикутий до інвалідного крісла, може при бажанні назавжди його залишити.

Крім спеціальної системи вправ, Він велику увагу в процесі одужання приділяв харчування і нормалізації ваги тіла. Під нормою, при цьому малося на увазі не його зниження, а заміна жирового прошарку м'язами. Для цього, згідно його теорії основний акцент при виборі щоденного раціону слід приділяти білків. Адже саме вони відіграють значну роль у формуванні м'язової тканини. Молочні продукти, як легкозасвоюваний джерело протеїну, опинилися у Дикуля у великій пошані.

Коктейль Дикуля

Він придумав свій рецепт коктейлю, який повинен надавати силу і сприяти збільшенню м'язової маси в організмі. Приймати напій слід у два прийому: до і після тренувань.

Нижче наведено рецепт:

У посуд необхідно викласти дві пачки знежиреного сиру, два сирих курячих яйця, півсклянки сметани, дві ложки меду, стільки ж смородинового або будь-якого іншого варення. Всі інгредієнти ретельно перемішати. При бажанні можна додати півсклянки дрібно нарізаних волоських горіхів.

По правді сказати, подужати такий коктейль навіть у два прийому може не кожен. Автор рецепта радить новачкам у такому випадку починати з порції поменше.

Для кого хороша дієта Дикуля

Харчуватися з розмахом, який пропонує Дикуль, можна тільки потенційним атлетам і бодибилдерам. Вищезгаданий коктейль, до речі, користується серед останніх великим попитом. Однак, і слідувати «білкового» принципом фахівці не рекомендують, особливо без консультації з лікарем. Справа в тому, що надлишок білка надзвичайно шкідливі для організму. Це і велике навантаження на нирки, і порушення травлення, обумовлене тим, що білкова їжа відноситься до розряду трудноперевариваемой. Крім того, високий вміст білка сприяє підвищенню рівня згортання крові, що може в свою чергу призвести до утворення тромбів. Загалом, слід пам'ятати, що все добре в міру. І вживати будь-який вид їжі рівно в таких кількостях, у яких вона необхідна для здійснення нормальної життєдіяльності.

Важливо: перш ніж сісти на дієту Дикуля проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: