Дієта Мадонни

Мадонна, мабуть, найбільш фізично підготовлена з усіх співаючих знаменитостей. Вона починала свою кар'єру в шоу-бізнесі з танців, і прославився саме завдяки вмінню красиво рухатися і епатувати громадськість. Тіло Мадонни не надто змінювалося за час її кар'єри. Тобто, якщо бути точними, воно не було пов'язано з жирком, рік від року стаючи тільки «суші» і спортивний і мускулистий. Дієта Мадонни у зв'язку з цим виглядає досить дивно. Не секрет, що так «накачатися» можна лише, якщо їсти досить тваринного білка, і займатися в тренажерному залі. У своїх інтерв'ю Мадонна запевняє, що є прихильницею полувегетарианской макробиотческой дієти.

Раціон дієти Мадонни

Строго кажучи, макробіотика – це не зовсім дієта. Це вчення, яке виникло в США на хвилі загального захоплення східними практиками: йогою, медитацією, оздоровленням та очищенням організму. Прихильники макробіотики ділять всі продукти на «живі» і «неживі». Останні однозначно непридатні до вживання в їжу. Наприклад, вам безумовно не варто їсти що-небудь консервоване, навіть якщо це дозволена макробиотикой овочева продукція. Природно, в «стоп-лист» потрапляє промислового виготовлення хліб, всі види солодощів, алкоголь, м'ясо у формі «нарізок», м'ясопродуктів і ковбас, супи-напівфабрикати, різні харчові концентрати і навіть так улюблені прихильниками фітнесу на Заході протеїнові коктейлі та смузі з них. Прихильники макробіотики вважають, що ця їжа мертва, тому не дає тілу людини необхідної життєвої енергії, а тільки викликає різні захворювання, у тому числі, і зайва вага.

Є і друга група продуктів – вони живі, але під час дієти не рекомендуються. Це риба і морепродукти, нежирне м'ясо, птиця, горіхи, фрукти і овочі. В принципі, харчування такою їжею здатне підтримувати здоров'я людини. Думки розійшлися тільки щодо м'яса. Деякі радикальні прихильники макробиотки його не їдять зовсім. Вони обмежують раціон виключно рослинною їжею, і не п'ють навіть молока. Це пов'язано не з якимись диетологическими факторами, а, швидше, з переконаннями з області моралі.

Дієта Мадонни для схуднення

Для схуднення на макробіотичній дієті слід протягом 7-14 днів обмежуватися кашами з цільних злаків без додавання олії: пшениця, квіноа, коричневий рис, гречка, пшоно. Крупи необхідно відварювати і їсти без солі. Інша їжа на період схуднення забороняється, але крупи можна і чергувати. Варто зауважити, що на дієті Мадонни обмежується не тільки їжа, але й питво. Ви повинні пити приблизно 200 мл води рано вранці відразу після пробудження. Бажано, щоб рідина була кімнатної температури. Потім протягом дня варто їсти каші, повільно пережовуючи їх, і обмежити споживання будь-якої рідини. В макробіотиці пиття тільки заважає нормалізації обміну речовин.

Після закінчення періоду схуднення ви повинні поступово додавати продукти. Почати слід з тушкованих овочів з невеликою кількістю рослинного масла. Класична макробіотика не дає жодних рекомендацій щодо термінів введення добавок. Ви повинні повільно додавати їжу, залишаючи несолону кашу основним продуктом раціону. Після овочів обережно додайте фрукти, потім – трохи горіхів, потім – морепродукти і рибу, і завершіть вихід з дієти м'ясом. Пити протягом дня можна тільки чисту воду, і тільки у разі виникнення сильної спраги.

Чи можна схуднути на дієті Мадонни? Так, безумовно. Каші без масла на воді мають низьку енергетичну цінність. А багато каші з'їсти без солі не вдавалося ще нікому, основний продукт дієти, що гріха таїти, досить противний на смак. Саме тому макробіотичну дієту до кінця витримують тільки люди з дуже сильною волею і мотивацією. Та й строго кажучи, вона підійде тільки тим, хто сам вирощує продукти харчування без пестицидів, гербіцидів та інших нездорових добавок. В іншому випадку, ви не будете дотримуватися головна вимога макробіотики – є екологічно чисті продукти.

Важливо: перш ніж сісти на дієту Мадонни проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: