Дієта Поліцеймако

Те, що відомий актор Михайло Поліцеймако схуд, помітили всі. Ті, хто не побачив цього по телевізору, прочитали про це в інтернеті з'явився навіть сайт, який за платну СМС обіцяв присвятити в таємницю чарівної «дієти Поліцеймако».

Сам актор в інтерв'ю і на офіційному сайті заявляв, що ніяких особливих дієт не використовує і, вже тим більше, не поширює. Однак за кілька місяців йому вдалося скинути близько 20 зайвих кілограмів! У чому ж секрет?

Виявилося, все просто. Дієта Поліцеймако полягає в дотриманні рекомендацій, які дієтологи дають абсолютно всім. Якщо раніше Михайло їв усе підряд і засмучувався, що режисери пропонують йому лише комічні ролі, відповідні комплекції, то тепер він став стежити за своїм харчуванням. Ковбасу актор замінив вареним м'ясом. Жирного м'яса став віддавати перевагу рибу або відварну курку. Гречку, картоплю і рис їсть, як раніше, але обов'язково окремо від м'яса. Замість цукру використовують мед, а замість мучного і солодкого – фрукти. Навіть виноград і банани. «Вони теж корисні, – каже Поліцеймако. – На них теж можна схуднути. Важливо, з чим вони поєднуються».

Купуючи продукти в супермаркеті, Михайло тепер пильно вивчає етикетки: продукти, що містять ароматизатори, фарбники, підсилювачі смаку і інші шкідливі добавки, в його меню виключаються.

Свою «дієту» Поліцеймако поєднує з щоденною ранковою зарядкою і активною роботою в театрі, кіно і на телебаченні. По можливості він ходить пішки, їздить на велосипеді і плаває. «Регулярно займатися спортом навантаження не дозволяє, – зізнається актор. – Але я мрію про боксерській груші. Побити по ній три хвилини було б дуже корисно для концентрації і здоров'я». Гарним доповненням до правильного харчування Михайло Семенович вважає і відмова від куріння.

Як бачите, дієта Поліцеймако не криє в собі нічого дивного. Всім відомі істини, яких просто не кожен дотримується. Адже до тих пір, поки не починаються серйозні проблеми зі здоров'ям, ми, як правило, мало звертаємо уваги на зайву вагу і рекомендації лікарів про правильне харчування і здоровий спосіб життя.

Важливо: перш ніж сісти на дієту Поліцеймако проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: