Элавия Слім

Препарат Элавия Слім являє собою чергову біологічно активну добавку до їжі, призначену для бажаючих знизити вагу. Засіб виробляє французька компанія Аркофарма Лаб, що входить в холдинг БерлинХеми. Чи не в самому початку інструкції до препарату виробник недвозначно дає зрозуміти – БАД не є заміною раціонального харчування для схуднення, здорового відношенню до їжі і фізичного навантаження, і вже тим більше, не може вважатися панацеєю від зайвої ваги. Виникає резонне питання, навіщо ж його брати, якщо на додаток доведеться сидіти на раціоні з сирих і тушкованих без масла овочів, нежирного м'яса і невеликої кількості зернових і фруктів?

Кому допоможе Элавия Слім

Виробник даного препарату стверджує в інструкції, що засіб добре справляється з такими проблемами, які худнуть на дієтах, як:

  • зниження життєвого тонусу, занепад сил, небажання що-небудь робити;
  • поганий настрій, постійне нав'язливе відчуття голоду;
  • запаморочення, знижений артеріальний тиск;
  • тяга до солодкого або вуглеводистої їжі, багатої крохмалем.

Простіше кажучи, перш ніж бігти в аптеку за препаратом, варто спробувати посидіти на дієті, раптом ви будете знижувати вагу з правильно підібраним раціоном і без «спецефектів», зазначених у цьому списку.

Не слід купувати БАД вагітним, матерям, що годують груддю, людям із захворюваннями серця, нирок, шлунку, а також схильним до підвищеного нервового збудження, неврозів, головного болю і безсоння. Не дуже добре позначиться БАД і на здоров'ї тих, хто приймає препарати для зниження тиску – элавия містить масу рослинних інгредієнтів, протипоказаних гіпертонікам.

Склад і застосування Элавии Слім Актив

Крім «Активу» існують ще «Експрес», «Інтенсив» та «Баланс». Так от прийом препаратів цієї лінійки слід починати з Активу. В його складі, крім кофеїновмісних тонізуючих екстрактів горіхів кола, парагвайського падуба і зеленої кави можна знайти так звані очисні компоненти.

До них, зокрема, відноситься фенхель, селера і екстракт пажитника сінного. Виробник стверджує, що рідина не містить проносних компонентів, на відміну від аналогічного продукту, наприклад, компанії «Турбослім». Правда вищевказані «очищаючі рослини» викликають сечогінний ефект, тому приймаючи «Слім Актив» важливо пити додаткову воду, обмежувати чай і кава і стежити за споживанням солі.

Крім «бадьорять» стимуляторів нервової системи з кофеїном, препарат містить речовини, які здатні поліпшити травлення – це екстракти папайї і грейпфрута. Вони сприяють більш швидкому і якісному перетравленню білкової їжі, і засвоєнню білків, отриманих з м'яса та молока в повному обсязі. Це вкрай важливо для тих, хто обмежує кількість їжі.

Крім того, до складу препарату входять потужні антиоксиданти – куркума і екстракт артишоку. Вони ускладнюють активність вільних радикалів у клітинах м'язових тканин і шкіри, і посилюють процеси відновлення. Вважається, що куркума також може зменшити споживання жирної і солодкої їжі, однак такий ефект більше застосуємо до самої прянощі з-за її гіркуватого щільного смаку, а не до «витяжок і екстрактів» з неї.

Завершують «акорд» блокують засвоєння складних вуглеводів і утворення надлишкового жиру екстракти білої квасолі опунції фікуса-індика. Ці речовини здатні допомогти, якщо ви, в цілому, «усе» в калорії, але періодично їсте більше каші, хліба або макаронів, ніж вам наказано дієтою.

Виробник Элавии наполягає, що «його трави найбільш екологічно чисті», і застосовуються їм тільки новітні технології очищення сировини, завдяки яким всі компоненти рецепту «оживають» і підсилюють схуднення.

Проте слід мати на увазі простий ефект – не всі трави однаково корисні для всіх людей. Іноді тонізуючі екстракти в надмірній кількості блокують відновлення м'язів після тренувань і уповільнюють, в кінцевому підсумку, метаболізм. У деяких людей рослинні стимулятори і тоніки тільки підвищують апетит. А ще зустрічаються індивіди, які вживають Бади постійно, потрапляючи мало не у фінансову залежність від фармацевтичної промисловості. У будь-якому випадку, підбирати таблетки «для краси» має незалежний дієтолог, не займається розповсюдженням продукції певної фірми.

Читай також: