Фитослим Актив

Препарат Фитослим Актив – це БАД, майже повністю копіює за складом спортивні спалювачі жиру. У його складі є амінокислоти, енергетичні елементи, речовини, що знімають тягу до солодкого, кислоти, прискорюють метаболізм і сприяють підтримці високої активності при низькій калорійності раціону і систематичних тренуваннях. Виробник вказує дозування, і взагалі, поводиться напрочуд «прозоро». Сайт компанії рясніє відкликами, рекомендаціями лікарів і...твердженнями, які не можна при всьому бажанні приймати всерйоз.

Протипоказання до застосування

Стандартними протипоказаннями є вагітність, кардіологічні захворювання і гіпертонія. Втім, препарати з екстрактами зеленого чаю заборонені ще й особам із захворюваннями нирок, печінки. Склад може викликати загострення гастриту, тому в разі його наявності слід проконсультуватися з лікарем про прийом.

Правда, самим серйозним протипоказанням тут є... підвищена нервова збудливість і завищені очікування від прийому препарату. Перша, зазвичай, дається нам разом з певним типом темпераменту. Як ви відчуваєте себе, коли перевантажені роботою і п'єте каву літрами? Ясна справа, збуджена. А ось чи хочете ви при цьому є? Якщо так, то ні один енергетик-жіросжігателя не спрацює на вас. А точніше – спрацює, але в строго зворотному напрямку, пробуджуючи потреба постійно щось жувати.

Прийом екстрактів зеленого чаю може викликати ще й безсоння, особливо якщо в звичайному житті ви не вмієте контролювати кількість випитого чаю і кави.

Не рекомендується прийом і при таких захворюваннях, як відшарування сітківки і сильна короткозорість. Енергетики можуть викликати підвищення очного тиску і цілий комплекс супутніх проблем.

Взагалі, подібні препарати п'ють, щоб компенсувати вплив низькокалорійної низкоуглеводной дієти на ЦНС. Вони «розганяють» нервову систему, і людина відчуває себе більш-менш нормально. Жодних чудових жиросжигающих властивостей в ізоляції від правильної дієти у них немає, і бути не може.

Ефективність і відгуки про Фитослим Актив

Якщо судити з відгуків на сайті, худнуть з цим препаратом все, в тому числі і люди старшого віку. В «незалежній» інтернеті теж маса позитивних відгуків. На захист виробника можна зазначити, що він використовує помірні дози екстракту зеленого чаю, і додає до складу вітаміни групи В, зазвичай компенсують вплив енергетиків на нервову систему.

Правда, всі, хто коли-небудь пив предтренировочные препарати з підбадьорливими екстрактами, або якісь Бади для схуднення та жіросжіганія, знають, що ефект відміни у них, все-таки є. Курс потрібно будувати так, щоб зі своєї низкоуглеводки ви зійшли раніше, ніж з препарату. Тобто, спочатку слід вийти з дієти, почекати пару тижнів, і лише потім – припиняти прийом. Інакше вас чекають неминучі «провали» в енергії.

Крім цього, можна сказати, що рослинні екстракти здатні викликати алергічну реакцію теж. Якщо ви відчули себе дивно після прийому таблеток, або побачили на наступний день нетипові набряки, слід звернутися до лікаря негайно.

Іноді прийом таких Бадів виявляє приховані проблеми з серцем, що теж проявляється у вигляді затримки рідини. Втім, це буває не у всіх.

А що ж до схуднення? Воно «наступає» у тих людей, хто чесно сидить на гіпокалорійной збалансованій дієті, займається фітнесом і не забуває висипатися і відпочивати. Так що, якщо проблема полягає саме в порушеному способі життя, чекати особливо багато від БАДа не доводиться.

Читай також: