Фукоксан

Влітку 2009 р. на російському ринку з'явився новий продукт для схуднення – біологічно активна добавка Фукоксан. Розробка цього ефективного препарату для зниження ваги, по суті, виявилася випадковістю. Дослідження водоростей, містять каротиноїд фукоксантин, зовсім не були спрямовані на пошук продукту для корекції ваги. Метою вчених, які досліджували дію фукоксантина на гризунів, було отримання результату по зниженню холестерину і цукру в крові. В ході досліджень вчені звернули увагу, що у щурів, які отримували харчування з фукоксантином, значно знижувався вагу. Цей «побічний ефект» змусив дослідників уважно вивчити вплив фукоксантина на жирові тканини.

З'ясувалося, що фукоксантин, дійсно, активізує метаболізм і сприяє розщепленню жирових клітин, не роблячи при цьому негативного впливу на здоров'я. Більш того, найкращий результат досягається тоді, коли фукоксантин вживається в поєднанні з риб'ячим жиром. Ці дослідження стали основою створення препарату Фукоксан.

Сьогодні Фукоксан – надійний і ефективний засіб для швидкого зниження ваги, благотворно впливає на здоров'я в цілому. Адже водорості, екстракт яких є головним компонентом комплексу, є сильним антиоксидантом. Застосування Фукоксана не тільки допомагає схуднути, але й істотно знижує ризик розвитку інсульту, онкологічних захворювань, вікового зниження зору. Він, як і передбачалося, сприяє очищенню судин від бляшок холестеринів і нормалізації рівня цукру в крові, прискорює загоєння ран і знімає запальні процеси. Завдяки цьому, Фукоксан є препаратом, який можна рекомендувати для контролю ваги людям старшого віку. Більш того, Фукоксан можна вживати як щоденну добавку до їжі для підтримки здоров'я. Контроль ваги в цьому випадку буде лише додатковим дією.

Численні дослідження і практика застосування Фукоксана показали, що ця добавка сприяє не просто схудненню, а спалюванню підшкірного жиру і жиру внутрішніх органів (в тому числі і печінки). Природне дію фукоксантина дає організму енергію і підтримує нормальне функціонування всіх його систем. Завдяки цьому, Фукоксан може використовуватися як доповнення до звичайного харчування, дієт і фізичних вправ.

Протипоказаннями до вживання Фукоксана є індивідуальна непереносимість компонентів препарату, вагітність та годування груддю. Крім того, людям, що мають захворювання підшлункової і щитовидної залоз, необхідно перед початком застосування комплексу порадитися з лікарем.

Читай також: