Фуросемід

Фуросемід для схуднення не пропише ні один лікар. Цей рецепт відноситься до численних «народних засобів» для зниження ваги. Таблетки продаються в аптеці, їх призначають людям з патологічними набряками, зумовленими нирковою або серцевою недостатністю. Хто здогадався пристосувати цей медикамент, який, до речі, має реалізовуватися тільки за рецептом, для цілей схуднення достеменно невідомо. Однак форуми досі рясніють диво-відгуками про те, що хтось схуд на 2-3 кг мало не за добу, вліз у святкову сукню і був майже щасливий. Правда для здоров'я такі способи зменшення ваги тіла виключно шкідливі, і використовувати їх не слід нікому. Чому?

Фуросемід для схуднення — вплив на стан здоров'я

Фуросемід – препарат групи діуретиків, його основне завдання – вивести зайву рідину із тканин. Наш організм влаштований таким чином, що таблетка особливо не розбирається, у вас зайва рідина або в межах норми, і запускає процес її виведення. Ви будете ходити в туалет, а вага, пропорційно «вылитому», зменшуватися. Здавалося б, все ідеально, особливо якщо від природи ви маєте рыхловатое статура і «водний» целюліт.

Однак разом з «непотрібної» нам рідиною виводяться калій, магній, кальцій, залізо, водорозчинні вітаміни. І заповнити цей запас полівітамінами у таблетках не вийде – організм розлучається з ними набагато швидше, ніж засвоює заново, тому тіло зазнає серйозного стресу. Особливо небезпечно виведення калію і магнію. Ці мікроелементи відповідають за скорочення м'язів і тонус м'язових волокон, вони підтримують пружність шкіри, і дозволяють вам мати здоровий вигляд. І для швидкого схуднення пожертвувати ними не вийде. Навіть якщо ви й не прагнете «накачати м'язи», виведення калію і магнію все одно буде мати серйозні наслідки – не забувайте, що серцевий м'яз теж працює на цих речовинах, і постійне застосування діуретиків, що виводять рідину може бути небезпечно для вашого життя.

У клінічній практиці кардіологів описані випадки, коли молоді жінки переносили гострий напад серцевої недостатності, або навіть отримували інфаркт на тлі непомірне тяги до схуднення за допомогою сечогінних препаратів.

Фуросемід для схуднення — вплив на спалювання жиру

Власне, цю частину статті можна було б зробити максимально короткою. Сечогінні препарати не впливають на процес спалювання жиру. Хіба що, вони можуть його трохи пригальмувати, якщо поєднувати активні інтервальні і силові тренування, дієти та прийом сечогінного. Вода потрібна нашому організму, і її нестача загальмовує процеси ліполізу. Простіше кажучи, ви будете худнути повільніше, якщо додасте до своєї програми ці таблетки. Як же позбутися від набряків? Насамперед, пройдіть повне медичне обстеження. Нирки, печінка, серце, гормональний фон – стан цих органів і систем впливає на водно-сольовий баланс. Якщо з медичної точки зору у вас все в порядку, чесно оцініть свій раціон. Їсте здорову їжу, але п'єте тільки чай і каву? Вам показана чиста вода, у звичайній нормі приблизно 2 л в день. І пити її потрібно крім чаю та кави, а останні обмежити 2-3 чашками на добу.

Любите фаст-фуд? Як би це жорстко не звучало, але або поглинання бургерів, або струнка фігура. Тобто, схуднути-ви зможете, знизивши калорійність харчування навіть з фаст-фудом, а ось набряки від занадто солоної і насиченою глютаматом їжі, залишаться з вами. А ще не варто лити без міри соєвий соус в салати, зловживати напівфабрикатами і є солоності. І тоді ніякі сечогінні вам не потрібні. Бережіть здоров'я, не витрачайте її дарма, використовуючи науково не обґрунтовані методики схуднення.

Важливо: приймаючи препарат Фуросемід для схуднення ви ризикуєте своїм здоров'ям!

Читай також: