Гоуцу

Гоуцу – новий препарат для схуднення від китайської компанії «Дали». «Дали» відома як виробник капсул Ліда і інших препаратів для схуднення без дієт. У нашій країні, виробники Гоуцу витримали не один публічний скандал за участю ЗМІ та правоохоронних органів, та їх таблетки не раз заборонялися. Сьогодні продавці Гоуцу запевняють, що нові таблетки для схуднення позбавлені побічних ефектів, не містять психотропних препаратів і виготовляються лише з натуральної сировини, яка вирощується в екологічно чистих провінціях Китаю. За відгуками споживачів, з допомогою Гоуцу можна позбутися від 5-10 кілограмів на місяць, і перестати переїдати.

Склад Гоуцу

Виробники запевняють, що Гоуцу здатний вирішити ті проблеми, які не підвладні будь-яким іншим пігулок для схуднення. Нібито, склад Гоуцу спеціально підібраний для спалювання жиру в жіночих проблемних зонах. Приймати Гоуцу настійно рекомендують всім тим, хто розчарувався в дієтах, розвантажувальних днях і не може втриматися від рясного надлишкового харчування по закінченню заходів по схудненню. У складі Гоуцу – тільки китайські високоефективні трав'яні екстракти:

– рослинний рідкий оцет;

– екстракт трави шалу;

– витяжка з рослини сюелиан;

– екстракт імбиру;

– екстракт червоного перцю.

Оцет, на думку виробника, покращує травлення і сприяє кращому засвоєнню компонентів їжі, тому людина починає менше їсти. Насправді, гастроентерологи не рекомендують вживати препарати з оцтом, щоб не спровокувати запалення слизової, серйозні порушення травлення, синдром подразненого кишечника. Блокуючі і «жиросжигающие» властивості оцту не доведено науково.

Трава шалу не описана ні в одному з медичних та біологічних довідників. Швидше за все, це місцева назва якогось поширеного рослини, ну а на вуличному жаргоні нью-йоркських китайців це слово позначає канабіс звичайний або коноплі. Відомо, що конопля стимулює рецептори ЦНС, однак вона, швидше, провокує голод, а не зменшує апетит.

Сюелиан – звичайний подорожник, який удосталь виростає і в Середній смузі Росії. Його застосовують у народній медицині як кровоспинний і протизапальний засіб.

Екстракти червоного перцю та імбиру – відомі термогеники, які використовують навіть в спортивному харчуванні для схуднення. Ці рослини викликають підвищення температури тіла, внаслідок чого дещо прискорюється обмін речовин, підвищується фізична витривалість і людина краще переносить фізичні навантаження. Однак обидва рослини здатні спровокувати досить сильну алергію, тому не повинні використовуватися необачно.

Гоуцу — відгуки, доцільність та дози

На просторах Інтернету гуляють самі різні відгуки про Гоуцу. Деякі автори їх говорять про нечувану енергійності, душевному підйомі, підвищення фізичної активності, зменшенні апетиту і ваги. Інші ж пишуть, що стан після прийому Гоуцу схоже з наркотичним сп'янінням, і єдина активність, доступна тим, хто їх приймає – рясне питво мінеральної води. У будь-якому випадку, офіційна експертиза складу Гоуцу в Росії не проводилася, тому ми можемо тільки припускати і щодо складу, і щодо ефективності цих капсул для схуднення. У будь-якому випадку, Гоуцу не може служити панацеєю від зайвої ваги. Адже ви будете приймати таблетки всього один місяць, а повторити курс можна лише через півроку. Таким чином, практичного сенсу в цьому немає – на настільки тривалий період можна підібрати збалансований раціон і посильну фізичну активність і скинути вагу абсолютно безкоштовно.

Читай також: