Капсули «Ананас»

Капсули для схуднення Ананас є в «лінійці» дуже багатьох виробників Бадів для зниження ваги. У нашій країні найбільш популярний «Ананас» від російської компанії Евалар. Крім того, можна знайти відповідні кошти від KRKA, американської компанії Dymatize Fitness Харчування та численних китайських виробників. Екстракту ананаса наказується «чудове вміння» спалювати жирові відкладення, і ліквідувати надлишок жиру, який вживається з їжею. Однак відгуки про схуднення з цим препаратом досить суперечливі, і більшість тих, хто його пробував, відзначають, що вага знижується лише від поєднання дієти з питвом таблеток. Чи є у вживанні капсул сенс?

Склад і ефективність капсул для схуднення Ананас

У складі більшості капсул знаходиться виключно екстракт ананаса, а саме рослинний фермент бромелайн. Саме він надає свіжому тропічного фрукта гострий смак. У вісімдесяті роки минулого століття бромелайну наказували славу «нового спасителя нації від ожиріння». Вчені припускали, що він дійсно прискорює спалювання жиру. Проте подальші дослідження цієї речовини показали, що воно не допомагає худнути швидше, а лише прискорює перетравлювання білкової їжі, забезпечуючи більш повне засвоєння незамінних амінокислот.

Якісне білкове харчування, в свою чергу, сприяє більш швидкому відновленню м'язової тканини, і прискоренню метаболізму. Виходить, що самі таблетки з ананасом на ваші жирові клітини не діють. А ефект схуднення безпосередньо пов'язаний з тим, яке навантаження на м'язи ви даєте, і якого раціону дотримуєтеся. Очевидно, що приймати екстракт в капсулах має сенс, лише якщо ви:

* Виконуєте комплекс силових вправ, спрямованих на зміцнення мускулатури, регулярно;

* Створюєте енергетичний дефіцит, або за допомогою обмеженої за кількістю калорій дієти, або за допомогою виконання аеробних тренувань, або поєднуючи обидва ефекту;

* Вживаєте не менш 1 г білка на 1 кг власної ваги, їсте багато знежиреного сиру, білого м'яса курки, яєчних білків, і не гидуєте» білковими коктейлями після силових тренувань.

Але буває і так, що вживання капсул може бути протипоказано з медичних причин.

Протипоказання при прийомі капсул для схуднення Ананас

У цього БАДа досить багато протипоказань. Слід утримуватися від «допінгу», якщо:

* Ви маєте захворювання нирок і печінки, підвищене вживання білка може призвести до загострення захворювань;

* Ви страждаєте від підвищеної кислотності шлункового соку, коли-небудь хворіли або хворієте гастритом, виразкою шлунка, колітах. Бромелайн занадто агресивний для пошкодженої слизової оболонки органів травлення;

* Ви вживаєте блокатори засвоєння жиру на основі орлістату – поєднання цих двох речовин може призвести до запалення прямої кишки, і досить серйозного розладу травлення;

* Ви приймаєте препарати для відновлення мікрофлори ШКТ, нещодавно приймали антибіотики або страждаєте від запорів і здуття живота;

* Ви коли-небудь страждали поліноз, мали алергію на будь-які фрукти, фруктові кислоти, ягоди. Ананас являє собою сильний алерген. Якщо ви відчули раптові симптоми застуди, опухло горло, ніс, стало утрудненим дихання, слід негайно припинити прийом БАД, перейти на гіпоалергенну дієту, і звернутися до лікаря.

Загалом, капсули з ананасовим екстрактом не є «універсальною таблеткою від жиру», яка допоможе вирішити проблеми з вагою без зміни раціону і способу життя. Так що рішення про їх прийом ви повинні приймати самостійно, ретельно зваживши всі «за і проти».

Важливо: перш ніж почати прийом капсул для схуднення «Ананас» проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: