КарбоСлим

Як правило, скинути зайві кілограми не просто, необхідно докласти зусиль, змінити звички і спосіб життя. Але завжди знайдуться люди, що йдуть по шляху найменшого опору і шукають чудодійний засіб, здатний вирішити всі проблеми в найкоротші терміни. Препарати для схуднення притягають охочих знайти стрункість подібно магніту, тим більше, що виробники не скупляться на рекламу, обіцяючи комплексний вплив, неймовірний ефект і абсолютну безпеку. Одне з таких засобів для боротьби із зайвою вагою – капсули КарбоСлим.

Виробники препарату КарбоСлим («Okopharm», Австрія) обіцяють наступне:

– нормалізація травлення, обмінних процесів;
– придушення апетиту, зниження тяги до борошняному і солодкому;
– спалювання наявних жирових відкладень і запобігання утворення нових;
– нормалізація роботи нервової системи;
– зміцнення нігтів, волосся, поліпшення стану шкіри.

Комплексна дія препарату пояснюється його складом:

1. екстракт зеленого кава прискорює обмін речовин, володіє загальним тонізуючою дією, сприяє розщепленню жирів. Аналогічною дією володіє і інший компонент препарату – екстракт гуарани.

2. концентрат опунції притуплює відчуття голоду, бо містить у великих кількостях целюлозу і пектин.

3. екстракт мате нормалізує роботу травної системи, сприяє природному очищенню організму за рахунок м'якого сечогінний і проносний дії.

4. волокна екстракт гороху і квасолі перешкоджають засвоєнню складних вуглеводів і підсилюють дію один одного.

5. L-карнитин (амінокислота) розщеплює жирові відкладення.

6. концентрат морської водорості спіруліни пригнічує відчуття голоду і виводить з організму шкідливі речовини. Спіруліна багата легкозасвоюваним білком, вітамінами і мікроелементами, часто використовується і в засобах для схуднення зовнішньої дії (обгортання, пластирі).

7. вітаміни і мінерали сприяють підтримці хорошого самопочуття.

Препарат КарбоСлим не містить сильнодіючих речовин, активно спалюють жири або виводять вологу, кожен компонент капсул м'яко і дбайливо впливає на організм. Приймати КарбоСлим потрібно протягом трьох тижнів.

КарбоСлим – це не препарат для схуднення, а програма контролю над почуттям голоду і управління вагою. Розробники дуже грамотно зробили акцент цьому моменті, не обіцяючи стрімку втрату зайвих кілограмів і ідеальну фігуру. «Наскільки вдається схуднути при прийомі капсул, і за який термін?» – однозначної відповіді на це питання Ви не знайдете. В анотації до препарату даються лише рекомендації, що дозволяють досягти максимального ефекту, а саме: дотримуватися дієти і активно займатися спортом.

Підводячи підсумки, можна сказати, що Карбослим – це не лікарський препарат для корекції ваги, а біологічно активна добавка, здатна допомогти вам оздоровлення власного організму, природно, в комплексі з іншими заходами.

Читай також: