Карнивит Q10

Препарат Карнивит Q10 є біологічно активною добавкою до їжі, нормалізує обмін речовин і сприяє спалюванню жирових відкладень. Для досягнення найкращого результату по зниженню ваги застосовувати Карнивит Q10 рекомендується в комплексі з препаратом Фитослим Актив.

Карнивит Q10 антиокислительный комплекс, що складається з 4 активних компонентів: коензиму Q10, L-карнітину, альфа-ліпоєвої кислоти і вітаміну Е. Всі ці речовини є необхідними для повноцінної роботи організму. Але із-за поганої екології, шкідливих звичок і неправильного харчування вироблення їх організмом знижується, формується дефіцит. Результатом стають сухість і передчасне старіння шкіри, порушення водно-сольового балансу, целюліт і ожиріння.

Регулярно приймаючи Карнивит Q10, можливо заповнити ці життєво важливі речовини, завдяки чому:

  • сповільняться процеси старіння;
  • прискориться обмін речовин;
  • збільшиться витривалість організму;
  • зменшаться жирові відкладення в проблемних зонах;
  • покращиться стан шкіри, волосся, нігтів;
  • покращиться робота серця, серцево-судинної системи;
  • покращаться пам'ять і концентрація уваги.

При цьому Карнивит Q10 стимулює формування м'язової тканини, яка змінює сжигаемую жировий прошарок. Таким чином, Карнивит Q10 закріплює дію жиросжигающего препарату Фитослим Актив.

Прийом препарату Карнивит Q10 рекомендований не тільки як частина комплексної програми для схуднення. Він корисний людям, що активно займаються різними видами спорту, що зазнають серйозні фізичні або розумові навантаження. Власне, як додаткове джерело цінних поживних речовин, Карнивит Q10 корисний всім, хто бажає продовжити свою молодість і надовго зберегти здоров'я і красу.

Карнивит Q10 — протипоказання і інструкція

Перед застосуванням Карнивит Q10 бажано проконсультуватися з лікарем. Його небажано вживати вагітним і годуючим жінкам, дітям до 16 років. Крім того, Карнивит Q10 протипоказаний людям з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки.

Вживають Карнивит Q10 протягом 1 місяця під час їжі до 5 капсул щоденно. Курс прийому можливо повторювати через 2-3 місяці.

Читай також: