Карнітон

Карнітон для схуднення – БАД для поліпшення жирового і вуглеводного обміну з L-карнітином. Зазвичай ця речовина в достатній кількості виробляється печінкою людини, а сировиною для її виробництва служать повноцінні джерела білка. Однак незбалансоване харчування і підвищене навантаження на печінку часто провокують порушення в процесі вироблення карнітину. Як правило, людина при цьому поправляється, стикається з м'язовою слабкістю і нічим не обумовленими нападами втоми. Зазвичай введення синтетичного карнітину достатньо для того, щоб поліпшити самопочуття. Добавки карнітину використовують у комплексній терапії ожиріння і порушення серцевої діяльності. А ще це речовина рекомендують включати в раціон тих, хто страждає від виснаження організму. Як же застосовувати карнітон?

Карнітон для схуднення — можливості препарату

Натуральний Л-карнітин відповідає за транспорт ліпідів з жирової клітини і прискорення процесу спалювання жиру. Правда, щоб організм почав процес виведення цих самих ліпідів, вам потрібно неабияк потрудитися. Просто так, сидячи за комп'ютером, схуднути не вийде. Перш за все ви повинні створити умови для роботи Л-карнітину:

* Припинити переїдати понад тієї кількості їжі, яка дійсно потрібно вашому організму, для цього більшості людей доведеться рахувати калорії, так як апетит буває оманливим;

* Повністю виключити швидкі вуглеводи – мед, цукор, фруктозу і всі їх джерела, навіть такі корисні як солодкі фрукти і сухофрукти;

* Почати займатися спортом. Ідеально підійдуть так звані «жиросжигающие тренування» – кардиозанятия низької і середньої інтенсивності тривалістю 45-60 хвилин, силові тренування з невеликою вагою обтяжень і значним числом повторень, інтервальні уроки, що поєднують в собі силову і аеробне навантаження і так званий високоінтенсивний тренінг.

Лише виконання цих трьох умов «виманить» ліпіди з жирових клітин, і дасть Л-карнітину можливість працювати на спалювання жиру і схуднення. Якщо ж ви не здатні дотримуватися дієти і тренуватися, препарат буде всього лише «підтримкою» для вашого організму, яка, втім, допоможе поліпшити тонус м'язів, трохи прискорить метаболізм і підбадьорить.

Карнітон для схуднення — застосування і режим

Цей препарат приймають під час їжі один раз в день. Доцільно співвіднести прийом карнитона з тренуванням. Перш за все, на засвоєння препарату в капсулах потрібно буде приблизно 2 години, так що ви встигнете «переварити» прийом їжі і дістатися до спортзалу. У професійному спорті, особливо в тих видах, де потрібна силова витривалість, карнітин приймають і відразу після тренування. Однак з даним препаратом цей трюк не працює – засвоєння капсул тривалий, а необхідний для прискорення відновлення м'язів метаболічний ефект триває лічені хвилини.

Головна, але маловідома «фішка» препаратів карнітину полягає в тому, що вони посилюють апетит. Цей ефект давно використовується в медицині, наприклад, у процесі лікування таких захворювань, як дистрофія і виснаження. Насправді, підвищення апетиту цілком можна подолати за допомогою широко поширених у фітнесі «трюків». Насамперед, вам потрібно збільшити споживання білка до 100 г на добу (мова йде про чистому вазі білка, а не про загальній масі білкових страв). Крім того, вам належить є невелику порцію джерела протеїнів кожен день. Тваринний жир теж не можна повністю виключати з раціону – пара яєць в день або порція жирної риби дуже навіть вітається, а ось кулінарних жирів для смаження, майонезу та маргарину варто сказати «ні». Додайте в раціон клітковини, наприклад, висівки, зелені яблука або брокколі будуть вельми до речі. Контролюйте порції і влаштовуйте 5-6 невеликих прийомів їжі в день. Так ви зможете досить швидко перемогти природне підвищення апетиту, і при цьому знизити відсоток жирової прошарку.

Важливо: перш ніж почати прийом препарату Карнітон проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: