Кленбутерол

Кленбутерол для схуднення – чергове засіб з арсеналу «хімічного» бодібілдингу. Препарат був розроблений для лікування бронхіальної астми. За своєю природою «клен» є бета - антагоністом. Потрапляючи в організм, він зв'язується з бета-2 рецепторами жирових клітин і стимулює вихід жирних кислот з щільних оболонок мембран. У підсумку, організм отримує нове «паливо», яке не менш зручно для швидкого спалювання, ніж глікоген. У перекладі на доступну мову це означає, що препарат повинен застосовуватися на тлі дієти зі зниженою калорійністю, і лише тоді він дасть жиросжигающие ефект. «В народі», однак, широко поширене вірування, що цей медикамент відбиває апетит і безпечний для здоров'я.

Кленбутерол для схуднення поза спорту

Професійний бодібілдинг – не самий оздоровчий спорт на світі. Відомі випадки, коли у атлетів відмовляли нирки на тлі надмірного вживання протеїну навіть без застосування жиросжигателей і анаболіків. «Клен» звинувачують в судомах, порушення роботи щитовидної залози і руйнуванні клітин печінки. Але, строго кажучи, у спортсменів ризики набагато вище – мало хто з приймаючих спортивну фармакологію обходиться якимось одним препаратом. Однак нас більше цікавить питання, чи є сенс у вживанні кленбутерола звичайною жінкою без претензій на спортивні лаври.

Припустимо, ви почули, що даний медикамент спалює жир, і радісно побігли в аптеку. Зупиніться, і змиріться з тим фактом, що утилізувати накопичення можна тільки у разі, якщо це буде необхідно організму. А «потреба» виникає лише тоді, коли ми підвищуємо витрата калорій за допомогою рухової активності, або починаємо дуже мало їсти. Підсумок? Спочатку вам належить сісти на дієту. Чутки про те, що кленбутерол змінює метаболізм з «вуглеводного» на «жировій» не підтверджуються науково. Крім того, підвищити «высвобождаемость» жирних кислот можна і більш безпечними способами, наприклад, збільшивши частку нежирного білка в харчуванні до хрестоматійних 1 г на 1 кг власної ваги.

Спосіб застосування та побічні ефекти

Побічними ефектами прийому даного ліки є нудота, тремор кінцівок, безсоння, підвищена збудливість, пітливість, коливання настрою. У бодібілдингу все це блокують шляхом спільного прийому кленбутерола та кетотифену. Дозування і схема прийому, широко поширена в Інтернеті, розрахована на чоловіка-спортсмена. Вживають медикамент протягом 14 днів. З першого по шостий дозу збільшують до 20 мкг до 120 мкг з «кроком» 20 мкг в день, потім, з 6 по 12 день п'ють по 120 мкг, завершуючи курс 80 і 40 мкг на 13 і 14 день. Після цього рекомендується двотижневу перерву.

Кленбутерол для схуднення і апетит

Навіть в анотації до ліків зниження апетиту не перераховано в якості побічних ефектів. В принципі, любителі поміркувати на тему легкої і безпечної дієти з кленбутерола плутають причину і наслідок. У спорті прийнято поєднувати таку хімію з прийомом BCAA і низькокалорійної, але багатої білком дієтою. Розгалужені амінокислоти і протеїни – самі по собі потужні регулятори апетиту, так що люди, пробували знижувати вагу як бодібілдери, можливо, розлучилися з почуттям голоду саме з цієї причини.

Проти даного препарату дозволяє висловитися і доведений катаболічний ефект. У високих дозах і при відсутності належного харчування кленбутерол провокує утилізацію м'язової тканини. Причому, якщо врахувати, що справжня дозування препарату повинна розраховуватися індивідуально, а харчуєтеся ви аж ніяк не гиперпротеиновыми продуктами, а звичайною їжею, є шанс розлучитися з м'язами і сповільнити обмін речовин. А ви ж не для того читаєте статтю про таблетки, щоб розраховувати собі ідеально збалансовану по білках дієту, правда? Загалом, сильно схитрувати і обійтися без зміни раціону все одно не вийде. Варто чи ні, в такому разі, піддавати себе ризику, вирішувати, звичайно, тільки вам.

Важливо: перш ніж почати прийом препарату Кленбутерол проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: