Липолайт

Велике значення в харчуванні має наявність різних рослинних волокон. Саме вони регулюють обмін речовин, а також біологічну рівновагу. При дефіциті волокон порушується внутрішній баланс, захисні сили організму знижуються, страждає імунітет і приходить раннє старіння. Добова норма рослинних волокон на сьогодні становить 70 р., а це, приміром, півтора кілограма свіжих овочів. Таким чином, людина регулярно недоотримує 20-40 гр. волокон, що особливо помітно в зимовий час. Як виправити ситуацію? Це досить просто – заповнити недолік допоможуть Бади – біологічно активні добавки, які застосовуються як доповнення до їжі.

Однією з найбільш ефективних харчових добавок є препарат «Липолайт», добавка виробництва Сполучених Штатів. Липолайт відноситься до принципово новому поколінню біологічно активних харчових добавок, які рекомендуються для ефективного схуднення, а також нормалізації обміну речовин.

«Липолайт» зареєстрований в Росії і внесений до реєстру ліків та препаратів, які можна ввозити в країну, так і виготовляти в ній. Крім того, Липолайт можна реалізовувати через аптечну мережу.

До складу препарату входять тільки природні речовини та рослинні компоненти. В основі «Липолайта» – тільки традиційні гомеопатичні методи, що робить препарат абсолютно нешкідливим для організму.

Липолайт діє як аналогічні харчові добавки – не надає лікувальну дію, а просто регулює функціонування як різних внутрішніх органів, так і організму в цілому. В основі препарату лежать трави, лікувальні властивості яких давно відомі і використовуються на благо людини. Завдяки грамотно підібраному поєднанню трав «Липолайт» позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт, налагоджує травлення, зміцнює імунітет і надає тонізуючу дію. Також Липолайт покращує роботу серцево-судинної системи і позитивно впливає на обмінні процеси в організмі.

Що ж представляє із себе препарат Липолайт? Це суміш різних трав і компонентів рослинного походження, які ретельно підібрані і очищені, а після запечатані в оболонку. Секрет ефективності – в декількох видах трав і речовинах, які виконують різноманітні функції.

Склад біодобавки Липолайт включає в себе:

Коріння алтея звичайного, фукус пузирчастий, дягель лікарський, водорості спіруліни і насіння льону – ці рослини і трави обволікають стінки шлунка, захищаючи його і перешкоджаючи всмоктуванню шкідливих речовин. Крім того, водорості розбухають у шлунку, заповнюють шлунок, що призводить до зниження апетиту і відчуття повного насичення.

Листя берези, розмарин, мати-й-мачуха, квітки бузини, кропива, куркума, імбир, прискорюють обмін речовин і нормалізує його.

Такі трави, як фенхель, кріп, аніс і петрушка допомагають у найкоротші терміни нормалізувати діяльність кишечника і вивести з організму шлаки і продукти розпаду.

Горець пташиний, ведмежі вушка, польовий хвощ, брусничні листя, лопух, безсмертник, кукурудзяні стовпчики, перстач гусячий, пижмо звичайна, барбарис, кульбаба, володушка, льнянка звичайна роблять благотворний вплив на сечогінні, а також жовчогінні процеси, що проходять в організмі, і допомагають вивести з нього надлишки рідини.

Таким чином, можна стверджувати: з розумом підібрані рослинні волокна, які входять до складу добавки Липолайт, регулюють діяльність як окремих органів, допомагаючи їм прийти в тонус і відновити свої функції, так і організму в цілому, допомагаючи запобігти накопиченню зайвої ваги і передчасне старіння.

Схема прийому препарату:

Липолайт приймають один раз на день, зазвичай вранці по дві капсули, і запивають водою. Препарат не має протипоказань, однак його не рекомендується приймати вагітним жінкам, а також у період годування груддю.

Читай також: