Макаронна дієта

Хочете вірте, хочете ні, а нещодавно я стала справжньою зіркою однієї Новорічної вечірки. А допомогли мені в цьому звичайні макарони, точніше, макаронна дієта, яку я відкрила для себе зовсім випадково, і яка стала моїм маленьким секретом краси. Але з вами, дорогі жінки, я готова ним поділитися. Ось моя історія.

Прийшов чоловік додому з роботи радісний, збуджений, кричить з порога: привітай мене, мовляв, сьогодні шеф підписав-таки наказ про моє підвищенні. Привітала, звичайно, тим більше що чоловік тепер в моїх очах виріс аж на цілу голову — і тепер діставав мені майже до плеча. Потім пішов докладний розповідь про те, через що моїм трудівникові довелося пройти і скільки жахливих хвилин провести з колегами в курилці, обговорюючи, кому ж, нарешті, дістанеться посада помічника чийогось помічника чийогось заступника.

Завершилося дане захоплюючу розповідь фразою, яка змусила мене прокинутися: радуйся, в ці вихідні ти підеш на наш корпоратив вже в якості дружини великого начальника. Стоп. Як же я могла забути! Ми ж в суботу йдемо з чоловіком в ресторан! Катастрофа — надіти нічого, на голові — бог знає що, сіре обличчя, погляд згаслий. І як, скажіть, з такими даними мені стати королевою цієї вечірки?

В засмучених почуттях зателефонувала Ленке, вже вона-то мене зрозуміє. Оленка зрозуміла, миттю примчала до мене в гості і притягла з собою приголомшливе чорне плаття. Те саме маленьке чорне плаття, яке здатне перетворити будь-яку жінку в королеву. Вже в передчутті незабутнього вечора, де я уб'ю всіх наповал своєю неземною красою і елегантністю, я почала натягувати сукню. Сукня натягатися не хотіло. Потім натягнулося, але не застегнулось. Потім застегнулось, але я тут же відчула, що доступ до кисню мені перекрито назавжди. Ленка похитала головою: треба терміново худнути, подруга, так в тобі, як мінімум, півтора кілограма зайвих, це плаття краще будь-яких ваг.

Я стягнула плаття і зрозуміла: життя скінчилося. Я набрала купу зайвої ваги, який мені ніколи вже не скинути, тому що сидіти на дієті я не зможу, а без улюблених макаронів і зовсім не зможу прожити і двох днів. Про це, ледь не плачучи, я повідомила Ленке. «Макарони!» – радісно заверещала подруга і, схопивши папір з ручкою, почала швидко щось писати. «Ось, — сяюча Ленка простягнула мені вирваний листок з блокнота, — Макаронна дієта. Схуднеш за 3 дня як раз на 1,5 кг і без відмови від улюбленої страви!»

Ось, що надряпала мені турботлива подруга:

Макаронна дієта – меню на 3 дні

Перший день

На сніданок — сік з будь-яких цитрусових і зварене круто яйце. На обід — 50 - 70 г пісної індички (можеш замінити вареною куркою), овочевий салат і скибочка нежирного сиру (10-15 м). На вечерю — 100 г макаронів, 20 г креветок і салат зі шпинату.

Другий день

Сніданок — 150 г злаків грубого помелу, 70 мл знежиреного молока. Обід — салат і 100 г знежиреного сиру. Вечеря — 100 г спагетті з фрикадельками з індички (або курки), овочевий салат.

Третій день

Сніданок — скибочка нежирного сиру і один банан. Обід — 100 г вареної курки і салат з овочів. На вечерю 150-170 г лазаньї, салат.

Хочете вірте, хочете ні — а рівно через 3 дні маленьке чорне плаття сиділо на мені як влите. На вечірці чоловік сяяв від гордості як начищений п'ятак, а я ловила захоплені погляди всіх чоловіків без винятку. Спасибі Ленке і її макаронної дієти.

Важливо: перш ніж сісти на макаронну дієту, проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: