Мегаслим

Мегаслим – капсули для зниження ваги, прискорення процесів переробки жирових відкладень в енергії. Вони поширені в продажу як природне засіб для прискорення метаболізму і зниження підвищеного апетиту. Мегаслим виробляє ТОВ «Леовит-Нутрио», широко відоме на ринку Бадів своїми комплексами «Худнемо за тиждень», а також киселями, чаями і компотами для схуднення. Мегаслим дозволений до продажу через аптечну мережу в якості біологічно активної добавки для схуднення, і входить в реєстр БАД Російської Федерації. Препарат був розроблений за участю швейцарської компанії Лукас Інтернешнл.

Показання до застосування Мегаслим

Автори цієї біологічно активної добавки ставили перед собою дещо іншу, ніж у конкурентів, мета. Ніхто не обіцяє вам схуднення без дієт, без обмеження занадто щедрого харчування та продуктів з надмірною калорійністю. Навпаки, Мегаслим від компанії «Леовит» покликаний допомогти вам зберегти працездатність і бадьорість під час дієти для схуднення. Відомо, що більшість людей відчувають головний біль і занепад сил, якщо калорійність раціону знижується хоча б на 10% від звичної. Це природний механізм підтримки ваги, який закладений в нас самою природою для самозбереження. Саме він і є причиною поганого самопочуття, яке можна вирішити за допомогою введення в раціон вітамінів, мікроелементів і біологічно активних речовин.

Таким чином, Мегаслим потрібно приймати, коли ви вирішили сісти на дієту і знизили кількість споживаної вами їжі. Препарат вживається по одній капсулі, 2 рази на день разом з їжею, під час їжі. Курс лікування становить 30-90 днів і може проводитися без перерви, тривалість прийому залежить від тривалості вашої дієти. Однак препарат може застосовуватися в період підтримання ваги, якщо у вас немає побічних ефектів або протипоказань за станом здоров'я.

Ефективність Мегаслим та протипоказання до застосування препарату

Деякі люди стикаються з побічною дією Мегаслим. Якщо у вас виникли дискомфортні стани, описані нижче, виробник БАДа рекомендує негайно припинити прийом і звернутися до лікаря. Найбільш часто зустрічаються побічні ефекти:

– неврози неясною природи;

– підвищена збудливість, агресивність, плаксивість, запальність;

– перепади артеріального тиску;

– болі в печінці, гіркота у роті;

– тягнуть болі в області нирок.

Протипоказаннями до прийому Мегаслим є вагітність, лактація, мігрені, підвищена нервова збудливість, занадто високий артеріальний тиск, тахікардія, ішемія і будь-які проблеми з нирками і печінкою.

При прийомі Мегаслим рекомендується утримуватися від куріння, надмірного вживання кави і вживання алкоголю, в силу того, що зазначені звички самі по собі підвищують артеріальний тиск.

Склад Мегаслим

Комплекс Мегаслим збагачений вітаміном С, В 12, В6, В2, В1, ніацином, токоферолу ацетатом, пантотенової кислоти, фолієвої кислоти, біотин, пиколинатом хрому, сульфатом магнію, цинком і селеном. Цей вітамінно-мінеральний комплекс покликаний заповнити нестачу вітамінів і мінералів в дієтичному харчуванні. За рахунок цього підтримується нормальна швидкість обмінних процесів в організмі, забезпечується робота гормональної системи. Фолієва кислота і вітамін Е (токоферолу ацетат) дозволяють жінкам навіть на строгій дієті зберегти нормальний менструальний цикл.

Крім цього, у складі Мегаслима знаходиться екстракт кориці, гуарана,бромелайн, L-карнітин, екстракт кукурудзяних рилець. Ці речовини покликані поліпшити травлення, стимулювати нервову систему, надавати бадьорість, і кілька знижувати апетит. Незважаючи на легальний характер цього БАДа, не забудьте проконсультуватися з лікарем щодо безпеки Мегаслима саме для вашого здоров'я.

Читай також: