Мезодиссолюция

Пластична хірургія дійсно може все. Схуднення на кілька розмірів за один сеанс, позбавлення від зморшок за пару годин – все це реальність сучасної людини, а не мрії про прекрасне перетворення. Проте піти на пластику заради того, щоб скинути кілька сантиметрів в талії і стегнах здатна далеко не кожна жінка. Більшість операцій серйозно позначаються на здоров'ї, саме тому й користуються попитом численні види безоперационной ліпосакції. Одним з найбільш ефективних способів позбавлення від жиру без операції сьогодні є мезодиссолюция.

Що таке мезодиссолюция?

Жирові відкладення в тілі людини – необхідність, закладена еволюцією. У давнину вони дійсно були необхідні в якості сховищ енергії. Адже наші предки не знали, коли відбудеться черговий прийом їжі, так як їжу ще треба було зловити і приготувати». Сьогодні ж запаси тільки псують зовнішній вигляд, так як їжа стала на диво доступною. Від природи більше «не пощастило» жінкам: згідно сучасним стандартам краси вони повинні бути тоненькими, майже прозорими, і в той же час їм доводиться носити деяку кількість жирових відкладень для того, щоб бути готовими до вагітності та народження дитини. Мезодиссолюция орієнтована на боротьбу із зайвими жировими відкладеннями у жінок.

Мезодиссолюция – різновид мезотерапії, яка дозволяє впливати на сформовані жирові клітини, руйнувати їх і виводити вміст з організму. Під час процедури косметолог робить кілька уколів в проблемну зону. Речовина з низьким вмістом солей або липолитик прагне проникнути через мембрану жирової клітини, в результаті чого відбувається її руйнування та «вільний викид вмісту. Отже, вашому організму залишиться тільки вивести «рідкий жир», який в силу своєї природи не може назад абсорбуватися клітинами. Мезодиссолюция, таким чином, дозволяє вирішити проблему локальних жирових відкладень.

Лікарські розчини для мезодиссолюции можуть бути багатофункціональними. Так, до їх складу іноді вводять кофеїн, карнітин та вітамін С. Такі уколи краси здатні боротися з целюлітом. У будь-якому випадку, розчин для мезодиссолюции містить протизапальну речовину, що підвищує ефективність процедури і знижує ризики вашому здоров'ю. За ступенем дискомфорту мезодиссолюция порівнянна з звичайними уколами.

Мезодиссолюция — протипоказання і результат

Не варто йти на мезодиссолюцию вагітним жінкам і тим, хто годує дитину грудьми. Протипоказанням є і будь запалення, простудні захворювання або алергічні реакції організму.

Курс лікування становить приблизно 5-10 процедур на одну проблемну зону. Косметологи рекомендують застосовувати мезодиссолюцию в поєднанні з дренажними процедурами. Практично це необхідно, щоб ви швидше позбувалися зайвих обсягів тіла. Мезодиссолюция проводиться в клініках естетичної медицини і косметологічних кабінетах, ціни на один сеанс варіюються в вилці 100-150 в.е. в залежності від складу препарату для уколів. Рекомендують не проводити більше одного сеансу в 3-4 дня.

Косметологи радять поєднувати мезодиссолюцию з фітнес-тренуваннями і дієтою з помірною калорійністю. Однак ви не повинні призначати тренування на день маніпуляції. Цілком можливо, що від мезодиссолюции ви відчуєте легку слабкість, запаморочення і нудоту. Але, багато хто думає, що результат того вартий.

Читай також: