Миаози (Miaozi)

Препарат Миаози заснований на рецептах традиційної східної медицини. До його складу входять екстракти листя лотоса, гінкго, салисбурии, горців багатобарвних, насіння касії. Ці інгредієнти дозволяють створити біологічно активний склад, завдяки якому Миаози допомагає позбавитися від непотрібних жирових відкладень і сприяє загальному оздоровленню організму.

Препарат Миаози покращує обмін речовин, зміцнює імунітет, нормалізує травлення і роботу печінки, перешкоджає таких захворювань, як цукровий діабет і ожиріння печінки. Капсули Миаози очищають організм і при цьому не мають проносного ефекту, виводять шлаки і токсини.

Миаози протипоказаний при захворюваннях серцево-судинної системи, вагітним і годуючим жінкам. Вікові обмеження: не рекомендується до 16 і старше 65 років.

В якості побічних ефектів можна виділити почастішання серцебиття і сухість у роті в перші дні прийому препарату, але вони проходять через кілька днів.

В період прийому капсул Миаози слід утриматися від вживання спиртних напоїв. Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

Читай також: