Обеграсс

Обеграсс – лінійка харчових добавок для схуднення та проти целюліту. В той же час це одна з форм написання назви рослини берграсс лилейный. Воно зустрічається майже повсюдно в Середній Азії, і дуже часто входить до складу букетів. Це колоски довжиною приблизно 15-20 см, покриті щільною глянцевою сріблястою шкіркою. Свежесрезанная «трава» вміє приймати практично будь-яку форму, і здатна в кілька разів збільшити обсяг букетів. Розмножується ця рослина цибулинами, як і більшість лілійних. А вся історія з схудненням почалася з широко відомого Будинку-2. Хтось «запустив» на форум інформацію, що саме настій цієї рослини і допомагає «проектним» дівчатам настільки стрімко зменшуватися в обсягах. Отже, чи варто вважати обеграсс рослиною для схуднення, і застосовується він в народній медицині?

Походження харчових добавок Обеграсс та їх застосування

Берграсс лилейный отруйний і в медицині не застосовується. Насправді, мова на проекті йшла про іспанською БАДе OBEGRASS і засіб проти целюліту OBEGRASS Anticell. Просто хтось надмірно грамотний додав до назви таблеток і саші зайву букву. На офіційному сайті добавки виробник говорить, що головне призначення засобу – нормалізувати травлення, щоб людина відчувала себе добре і худнув за рахунок природного очищення організму. Розробники БАДа стверджують, що з його допомогою вдасться не тільки позбутися від жирових відкладень, але і домогтися ефекту прицільного схуднення – спалити жир на животі, стегнах і сідницях. Застосовувати Обеграсс потрібно, розчинивши в половині склянки води за 10 хвилин перед кожним основним прийомом їжі. Обеграсс Антиселл випускається в таблетках, і пити його під час їжі, три рази в день.

Склад OBEGRASS

Саші призначений для прискорення процесів травлення. До його складу входять так звані фруктоолігосахариди. Ці речовини є елементами широко відомої фруктози. До складу БАД вони введені, щоб зменшити час проходження харчової грудки через шлунок і кишечник, і в той же час, збільшити вагу стільця. За рахунок цих «заходів» досягається проносний ефект. Крім того, доведено, що фруктоолігосахариди дозволяють прискорити ріст і розвиток корисних біфідобактерій, що відновлює мікрофлору кишечника і дозволяє краще засвоювати харчові речовини.

Другий «ударний компонент» – хітозан. Цей «екстракт» панцира морських ракоподібних входить до складу багатьох Бадів для схуднення. Деякі вчені вважають, що хітозан здатний порушувати засвоєння жирів з їжі, і тим самим «блокувати» частина калорій, які ми отримуємо з їжею.

Крім того, до складу саші входить екстракт винограду культурного та вітамін С – ці речовини використовуються як антиоксиданти. Капсули Обеграсс Антиселл призначені для схуднення і боротьби з целюлітом. У них дещо інший склад. У нього включений екстракт зеленого чаю як речовина, що прискорює обмін речовин і термогенез і позитивно впливає на швидкість утилізації жирових відкладень.

Крім того, екстракт зеленого чаю має бадьорить ефектом, він здатний знімати втому, і допомагати новачками активніше займатися спортом. Екстракт гарцинії камбоджийської (ГЛК) здатний знизити апетит людини і допомагає більш якісно дотримуватися дієти. Крім того, у цей засіб включені такі типові компоненти БАД для схуднення як піколінат хрому та інулін. Обидві речовини покликані пригнічувати підвищений апетит і стимулювати спалювання жиру.

Однак виробник обох Бадів наполягає – його продукція є лише помічником на шляху до стрункості, а не повноцінною заміною фітнесу і правильному харчуванню.

Важливо: перш ніж почати прийом препарату Обеграсс проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: