Орсослим

Орсослим продається в аптеках в якості натурального комплексу для зниження ваги. Це БАД відомої фірми KRKA. Він продається не тільки в Росії, але і в багатьох країнах Європи. Це одна з небагатьох термогенних добавок для зниження ваги, що не мають відношення до спортивного харчування. Автори методики наполягають – вам потрібно буде внести лише незначні зміни в свій спосіб життя, щоб схуднути з Орсослим. Добавка додасть вам енергію для повсякденної активності та спорту, підвищить комфортність дотримання дієти за рахунок придушення апетиту. Але цей БАД не зможе зробити за вас все – для ефективного схуднення з Орсослимом, доведеться рахувати калорії і займатися фітнесом.

Склад препарату Орсослим

Основним жиросжигающие компонентом препарату Орсослим є L-карнітин. Він допомагає організму перебудовуватися з вуглеводного на жирове паливо при фізичних навантаженнях. Всього 1000 мг цього аминокислотоподобного речовини перед аеробним тренуванням прискорюють спалювання жиру майже на 50%. Працює карнітин та в поєднанні з повсякденного активністю, начебто ходьби і домашньої роботи, проте не так ефективно як з тренуваннями. А ще він бадьорить, майже як хороший енергетик, що важливо при істотному скороченні калорійності харчування.

Також у складі Орсослима є кофеїн, та екстракт зеленого чаю. Ці компоненти виконують схожу функцію – вони мають термогенним ефектом. Розкручуючи метаболізм і трохи підвищуючи температуру тіла, кофеїн та екстракт зеленого чаю дещо збільшують швидкість, з якою ваше тіло витрачає енергію. Крім того, екстракт кофеїну і зелений чай трохи знижують апетит.

В пігулках міститься олигофруктоза інуліну. Вона допомагає вам залишатися ситими надовго, механічно заповнюючи шлунок. При цьому інулін володіє дуже низькою енергетичною цінністю, що дозволяє істотно економити калорії. Вітаміни групи В пришвидшують обмін речовин і нормалізують процеси засвоєння жирів організмом, а піколінат хрому пригнічує надмірну тягу до солодкого.

Ефективність препарату Орсослим

Відгуки покупців свідчать про те, що таблетки дають енергію, допомагають переносити дієту і дозволяють підтримувати високу рухову активність. Клінічні дослідження препарату проходили в Україні, і показали результати по зниженню ваги у 87% учасників експерименту. При цьому препарат досить добре переноситься. Він не викликає алергії у здорової людини, і не здатний надати системного негативного впливу на організм. Що важливо, ефективність доведена саме в спалюванні жиру, а не в простому зниження ваги за рахунок води та інших баластних речовин в організмі.

Виробники БАДа радять знизити калорійність харчування, щоб схуднути. Вам доведеться повністю відмовитися від жирних смажених продуктів і снеків кшталт чіпсів. Крім того не слід вживати випічку і солодощі. Інші продукти ви повинні включати в раціон так званої «піраміди здорового харчування». В середньому, в день потрібно з'їдати 2 порції злакових, 5 порцій овочів і фруктів, 2 порції нежирних білкових продуктів, одну порцію корисних жирів зразок оливкового, ріпакової, лляної олії або 30 г горіхів.

Щодо фізичної активності, рекомендуються стандартні 200 хвилин кардиоактивности в тиждень – зазначений час ви можете плавати, бігати, ходити пішки і вибирати навантаження по своєму смаку. Головне – щоб ви рухалися протягом більш, ніж 20 хвилин на кожному тренуванні. В принципі, такий план допомагає схуднути і без таблеток, але прийом термогенних препаратів може значно підвищити комфортність переходу на нову схему живлення.

Важливо: перш ніж почати прийом препарату Орсослим проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: