Орсотен Слім

Лікарський препарат Орсотен Слім є засобом, який дає можливість позбутися від зайвих кілограмів. Це відбувається завдяки тому, що він пригнічує активність ферментів системи травлення, які безпосередньо відповідають за розщеплення жирових молекул, а якщо сказати простіше, то блокує процеси засвоєння жирних продуктів. Цей більш доступний і дешевий аналог препарату Ксенікал. До його складу входить такий компонент як орлістат, який і виконує функцію блокування ферментів. Ви можете значно зменшити кількість вступників жирів з їжею, а так само і їх всмоктування, якщо будете приймати орсотен. А ваш організм, якому необхідно певну кількість жирових компонентів почне переробляти накопичені запаси, тобто зайвий жир потроху почне зникати з вашого тіла. Жири, які надійшли при прийомі їжі, виводяться з організму через травний тракт і не додають тілу зайвої енергії.

Як приймати Орсотен Слім

Слідуючи прикладеної інструкції, орсотен приймають по капсулі сто двадцять мг безпосередньо під час їжі або після прийому їжі протягом години. Як правило, цей препарат призначають людям з надмірною масою тіла або ж тим, які вже страждають ожирінням. Добова доза становить три капсули. Фахівці цю дозу збільшувати не рекомендують, так як це не сприяє отриманню швидкого ефекту для схуднення.

Препарат рекомендують приймати тільки у разі прийому їжі, так як без їжі йому зовсім нічого робити у вашому організмі. Марним він буде, якщо ви використовуєте знежирену дієту. При вживанні цього препарату, зменшується всмоктування вітамінів групи А, Е, К і Д, а так само бета-каротину і тому його необхідно поєднувати з прийомом полівітамінів, причому вітаміни пити після перекусу, не містить жири і вільного від прийому орлістату.

Побічні ефекти препарату Орсотен Слім

Але не все так гладко, як може здатися, так як і у будь-якого іншого препарату у нього теж є свої побічні ефекти. До ефектів побічної дії, які може викликати орсотен, відносяться:

  • часті позиви до дефекації;
  • рідке випорожнення, діарея, роздратування кишечника і заднього проходу;
  • рясні виділення маслянистого типу з прямої кишки;
  • збільшене газоутворення;
  • систематичні болі в животі;
  • алергія.

Ці побічні явища, які йдуть з боку органів травлення можна значно зменшити застосуванням дієти, відрізняється низьким споживанні жиру. Однак сама по собі знежирена дієта може погано позначитися на стані шкіри, волосся, швидкості обмінних процесів, функціонуванні гормональної та репродуктивної системи жінки.

Протипоказаннями до прийому орсотена є такі захворювання як застій жовчі і синдром хронічної мальабсорбції, тобто порушення всмоктування поживних речовин у відділах тонкого кишечника. Крім того, заборонено приймати будь-які форми орлістату дітям, вагітним та людям які мають індивідуальну непереносимість до компонентів препарату. І саме тому слід перевірити роботу печінки і жовчовивідних шляхів й одержати схвалення лікаря для прийняття орсотена.

Упаковка орсотена розрахована на двотижневе застосування, коштує приблизно 850 рублів. Багато людей використовують цей препарат за кілька місяців поспіль і відзначають досить таки хороші результати, причому без застосування дієт та голодування.

Але не спокушайтеся, так як після припинення прийому даного препарату зі звичним для вас раціоном харчування вагу з часом може знову набратися. Саме тому вам для закріплення набутих результатів необхідно раціональне харчування, а так само намагайтеся вести як можна більш активне життя з частими прогулянками на свіжому повітрі і не уникайте фізичних навантажень, а краще – займайтеся фітнесом і збалансуйте раціон.

Результати і відгуки

Відгуки про орсотен слім дуже сильно розрізняються. Деякі люди прямо пишуть, що Орсотен слім — не працює. Інші вказують, що і не може працювати, так як це простий звичайний БАД, а не ліки, яке могло б істотно змінювати ситуацію. Треті захоплюються ним.

Такі відгуки зазвичай мають наступні риси:

  • БАД купується як «Банкетної таблетки». Це коли, в цілому, дотримуються дієта, але щоб життєві обставини зразок необхідності походів на дні народження та інші свята не порушували гармонію, треба «заблокувати жири». В реальності успіх заходу сильно залежить від того, які страви подаються на святах. Якщо це, скажімо, жирне м'ясо, може вийти щось досить стерпне і по калорійності, і за складом. А якщо це, наприклад, жирний торт, то дуже спірно. Цукор-то «не заблокуєш» банкетної таблеткою. Для тих громадян, які не хочуть так мучитися служить досить старий спосіб переживання днів народження та інших нових років. Треба весь день до застілля є невеликі порції білкової їжі з овочами. До вечора ви будете ситій і збережіть близько 1000 ккал на те, щоб «відзначити», якщо це так необхідно. Що важливо, у вас не буде діареї на наступний день;
  • іноді «банкетна таблетка» приймається і у звичайному житті, так сказати, якщо можливості щодо дотримання дієти не збігаються з бажаннями худне. Типова ситуація — людина приймає орсотен слім, так як просто не впевнений у тому, як саме він рахує калорії, і бажає заощадити цим способом «жирні» калорії. Варіант, звичайно, але в цілому — істотно гірше, ніж збалансоване харчування. Судіть самі, ви, звичайно, можете блокувати калорії до безкінечності, але відсутність в раціоні жирів обов'язково позначиться на стані шкіри і волосся. І дефіцит жиророзчинних вітамінів обійти не вдасться;
  • людина п'є таблетки для блокування жирів роками. І йому, як би, невтямки, що за такий термін зі здоровим харчуванням і регулярними тренуваннями від проблеми ваги, загалом-то, позбавляються. Таблетки стають для нього нормою життя, і ставлячи позитивні їм оцінки, він просто порівнює їх з іншими подібними БАДами.

Зустрічаються й негативні відгуки про Орсотен слім. Один з них названо на кшталт «Мільйон побічних ефектів, і кому він тільки допомагає». Дівчина придбала таблетку за порадою фармацевта, і як водиться, зовсім не підозрювала про те, що купує проносне. Воно, звичайно ж, було отрекламировано як засіб від усіх хвороб, включаючи самі страшні, і як препарат, що дозволяє одним махом позбутися тяги до переїдання, і від невміння планувати раціон. Так і хочеться сказати: «Не так швидко». Автор відгуку, так як пила таблетки, блокуючі жир вперше, в повній мірі насолодилася усіма «принадами» – і проносом, і здуттям живота і раптовим «витіканням олії» з заднього проходу. Справедливості заради, досвідчені користувачі, які перейшли з ксеникала та інших рецептурних препаратів пишуть, що ураганних побічних ефектів не відчувають. Тут проявляє себе фактор адаптації. В результаті, дівчина потрапила в лікарню і зіткнулася з серйозними порушеннями роботи печінки і підшлункової залози. Невідомо, препарат чи винен, чи той факт, що захворювання вже було, просто дівчина про нього не підозрювала, але цей відгук можна у вільному доступі знайти в інтернеті, і він прямо-таки кричить про те, що орсотен — не такий нешкідливий БАД, як це прийнято вважати.

Інший негативний відгук прямо вказує на сумний факт — якщо зайвої ваги вже багато, треба не банкетні таблетки ковтати, а використовувати комплексні методи відновлення метаболізму і підвищення витрати калорій. Тобто, дієту і вправи.

Автор пила препарат, маючи істотний зайву вагу, і нічого не домоглася — ні схуднення, ні оздоровлення. Нічого, крім побічних ефектів.

Ось ще негативний відгук. Автор хотіла злегка схуднути до літа. 10 днів приймала Орсотен слім і «сиділа на салатиках», за її власним висловом. Нічого позитивного — під час схуднення вона зіткнулася з сильним бурлінням в животі, болями, різями, діареєю. А толку — що називається, майже нуль. Жодних вражаючих результатів досягнуто не було.

Відгуки лікарів саме про даному препараті нечисленні. Результати, яких досягають пацієнти, розписані, в основному, у буклетах та інструкціях до Орсотен слім. Там йдеться про те, що можна знизити масу тіла на 5-10% за курс прийому, що оцінюється як хороший результат. Проте багато лікарів не згодні з тим, що без таблеток досягти такого результату не вийде. Загалом, препарат не є «таблеткою першої необхідності».

Якщо спробувати узагальнити результати, які отримали автори з незалежних сайтів відгуків, можна отримати досить відмінну картину — замість героїчного схуднення на 10-20 кг, щось на зразок 5 кг «в мінусі», причому з обов'язковими здуттям живота і діареєю. Тут, як мовиться, варто задуматися, чи потрібна «банкетна таблетка», або простіше вписати всі свої банкети в раціон, і відмовитися від парочки самих розгульних.

Спеціально для Your-Diet.ru – фітнес-тренер Олена Селіванова

Читай також: