Пивна дієта

Дивно, але факт! Від пива не завжди товстіють, від пива можна і схуднути. Які фактори можу привести до схуднення при використанні пивний дієти. По-перше це всім широко відомий сечогінний ефект пива. По-друге – пиво п'ють холодним, а тепле пиво краще і не пробувати. При вживанні холодного пива організм витрачає калорії на зігрівання організму, і в результаті відбувається скидання зайвої ваги. В хорошому натуральному пиві міститься величезна кількість корисних речовин і вітамінів, які будуть підтримувати життєдіяльність вашого організму, поки він харчується "підшкірними ресурсами". У самому пиві кількість калорій удвічі нижче, ніж у молоці, а за кількістю вітамінів і мікроелементів воно випереджає молоко. У ньому міститься досить багато калію, магнію, а також цинку і заліза. Мова йде про якісне, живому пиві. Також пиво володіє розслаблюючим і снодійним ефектом, і є шанс, що воно укладе вас спати, замість нічних набігів до холодильника.

У пиві міститься велика кількість вуглекислого газу, це чудовий стимулятор шлункової секреції. Дотримуватися пивну дієту небезпечно довше семи днів, так як вона загрожує розвитком пивного алкоголізму. При ній не можна сідати за кермо, ходити на роботу, пивна дієта протипоказана при вагітності і панкреатиті, а також при багатьох інших захворюваннях. Меню при пивний дієті містить основний компонент – свіже і смачне живе пиво, бажано темний, інші пункти можна варіювати, наприклад замість м'яса – можна з'їсти багаті йодом креветки. А от гречку слід варити без молока і їсти без солі. Пивна дієта для схуднення розрахована на споживання підвищеної кількості рідини, і в ній, крім пива, в добу необхідно споживати не менше 2 літрів рідини, наприклад трав'яних чаїв, бажано заспокійливих. До речі, у пиві міститься хміль, що знижує рівень холестерину. У будь-якому випадку, при такій незвичній і неоднозначною дієті, при наявності хронічних захворювань бажано проконсультуватися зі своїм лікарем. Споживання цукру і солі при такій дієті заборонено. Пити пиво бажано на ніч, перед сном.

Меню пивний дієти

Перший день – гречка відварна, 100 грам. Пиво, один літр.

Другий день – відварене куряче м'ясо, 100 грам. Пиво, один літр

Третій день – відварне м'ясо, 100 грам. Пиво, один літр.

Четвертий день – варена риба, 100 грам. Пиво, один літр

П'ятий день – фрукти або овочі, будь-яку кількість. Пиво, один літр.

Шостий день – півтора літра пива.

Сьомий день – розвантажувальний. Тільки мінеральна вода, півтора-два літри.

При гострому відчутті голоду можна з'їсти 30 грам темного шоколаду. Найнебезпечніше в такій дієті – це за звичкою до пива взяти такі снеки, як чіпси, горішки та сухарики, які містять у собі багато калорій, а на підшлункову залозу діють як яка розірвалася бомба, в поєднанні з містяться в пиві алкоголем. Якщо в результаті застосування тижневої пивний дієти у вас не розвинувся пивний алкоголізм, а кілограми так і не повернулися, пивну дієту можна повторити не раніше, ніж через два місяці.

Важливо: перш ніж сісти на пивну дієту, проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: