Сибірська клітковина

Сибірська клітковина для схуднення – біодобавка до їжі у вигляді порошку. Вона містить обидва типи важливих для зниження ваги волокон, та розчинні і нерозчинні. Спочатку продукт продавався як звичайні висівки, бренд з'явився на початку двотисячних і вже завоював популярність. Дійсно, баночка клітковини коштує в аптеці не дорожче 10.е., продається майже скрізь, і набагато дешевше закордонних Бадів з клітковиною. Однак ідейні противники добавок до їжі стверджують, що все, потрібне для здоров'я, можна отримати із звичайною їжею. Варто бігти за клітковиною?

Склад сибірської клітковини для схуднення

У складі цього продукту немає синтетичних елементів, якщо вірити інформації на упаковці. Джерелами нерозчинної клітковини служать:

* Плівчасті оболонки пшениці;

* Плівчасті оболонки жита;

* Ядра і оболонки кедрових горіхів.

Пектин виробники продукту «добувають» з яблук, чорниці, в деяких сортах, ще й з морошки. Всі ягоди і фрукти сушаться природним шляхом без нагрівання, а зернові інгредієнти виходять за допомогою м'якого злущення. Продукт не містить барвників, консервантів і антиоксидантів. Саме тому відкриту баночку треба зберігати в сухому темному місці, і використовувати протягом одного місяця.

Існують «версії» клітковини з підвищеним вмістом чорниці, для тих, хто прагне поліпшити зір, втім, чорничний варіант містить таку ж кількість клітковини і допоможе схуднути.

На чому заснована дія сибірської клітковини для схуднення

Продукт працює як звичайні висівки:

* Потрапляючи в організм, він притягує рідину і створює ілюзію ситості за рахунок наповнення шлунка;

* Баластні речовини прискорюють проходження харчової грудки по ШКТ;

* Клітковина благотворно впливає на кишкову флору, за рахунок чого вітаміни і мінерали зі звичайної їжі засвоюються більш якісно;

* При систематичному вживанні знижується рівень холестерину;

* Клітковина сприяє підвищенню пружності шкіри за рахунок високого вмісту вітамінів групи В.

Зазвичай сибірську клітковину приймають по 1 столовій ложці разом зі склянкою води за 20-30 хвилин до їжі. Денна дозування клітковини – не більше 4 столових ложок. Перевищення цієї кількості може викликати здуття живота і гази. Відомо кілька способів екстреного схуднення з клітковиною:

* Заміна сніданку та/або вечері на 1 склянку знежиреного кефіру з клітковиною;

* Застосування в поєднанні з низькокалорійною дієтою;

* Вживання перед застіллям як аналог «банкетної» таблетки.

Судячи з відгуків, стакан кефіру з клітковиною дійсно відбиває апетит на пару годин. Якщо ви ведете не занадто активний спосіб життя, це може стати непоганим варіантом. А ось тим, хто регулярно займається фітнесом, слід розділити свій сніданок або вечерю на дві частини. Замість першого другого сніданку або вечері пийте кефір, а ось другий сніданок або вечерю замініть на легке білкове блюдо, наприклад, омлет з яєчних білків зі шпинатом, або 150 г знежиреного сиру з ягодами або фруктами.

Клітковина-БАД в порошку добре допомагає контролювати апетит на дієті, але не варто забувати і про природну клітковині продуктів. Так, якщо ви їсте в основний прийом їжі брокколі, вівсянку, яблука, хлібці, груші, інжир, курагу, чорнослив або будь-який інший багатий клітковиною продукт, зменшити дозування БАД на третину, щоб не відчувати симптоми розлади ШКТ і здуття кишечника. Ну а якщо ви хочете схуднути від одного тільки прийому порошку з водою або кефіром, варто приборкати свою віру в чудеса і не чекати результату більше 0,5-1 кг в місяць.

Читай також: