Скарсдейлская дієта

Ця дієта була розроблена дієтологом Германом Тарновером з міста Скарсдейла, що знаходиться в США. Принцип дієти полягає в тому, що при відсутності вуглеводів можна харчуватися великою кількістю яєць, риби, м'яса або сиру, при цьому калорії, що надходять в організм, засвоюються дуже погано. Овочі, присутні в раціоні скарсдейлской дієти, як правило, містять малу кількість вуглеводів, але при цьому вони багаті клітковиною, мінералами і вітамінами.

Скарсдейлская дієта розрахована на два тижні. Відступати від її меню ні в якому разі не можна. Повторювати дієту можна тільки через два тижні.

Меню скарсдейлской дієти на кожен день

Сніданок

Половина грейпфрута, шматочок тосту з хліба грубого помелу і чай або чорна кава.

Ленч

Знежирений сир в необмежених кількостях, волокниста квасоля і два яйця, підсмажені без жиру, шматочок тосту з хліба грубого помелу, чай або чорна кава.

Обід

Смажений на грилі курча без шкірки в необмежених кількостях, шпинат, квасоля або зелений солодкий перець, чорний кава або чай.

Для того що б дієта дала більший ефект і не завдала шкоди вашому здоров'ю, рекомендується пити якомога більше мінеральної негазованої води (2-3 літра в день).

Важливо: перш ніж сісти на скарсдейлскую дієту, проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: