Сонячна дієта

Сонячна дієта з'явилася порівняно недавно. Під ним часто розуміють радикальну «систему харчування» так званих солнцеедов. Це люди, які, нібито, вміють безпосередньо засвоювати енергію Сонця, і тому не потребують звичайної їжі. При найближчому розгляді раціон солнцеедов все-таки включав фініки і соки, так що, приймати всерйоз «харчування сонечком» для схуднення не варто. Ну а сонячна дієта для зниження ваги призначена для тих, хто хоче не просто прибрати кілограми в короткий термін, але і відмінно засмагнути під час відпустки. Так що це сезонна літня дієта, яка існує в декількох варіантах.

Сонячна розвантажувальна дієта

Ця розвантажувальна дієта призначена для самих жарких літніх днів. Спека дуже любимо багатьма прихильниками дієт, адже від спеки природним чином притупляється відчуття голоду, людина може менше їсти і залишатися відносно працездатним. Ця сонячна дієта розрахована на один тиждень і дозволяє позбутися від 3-7 кілограмів зайвої ваги. Ви повинні вибирати будь-які овочі і фрукти жовтого та помаранчевого кольору. Сміливо їжте моркву, жовтий болгарський перець, диню канталупа, гарбуз, апельсини, мандарини, жовті помідори, персики, нектарини, абрикоси. Але не забувайте важливе правило – овочі і фрукти, з'їдені за день в сукупності не повинні важити більше 1.5 кг. Розвантажувальна сонячна дієта повністю виключає білок, тому довше тижня дотримуватися її загрожує уповільненням метаболізму.

Сонячна дієта з маслом

Ця дієта відноситься до розряду екстремальних жирових дієт. Її справжній автор невідомий. Деякі джерела стверджують, що сонячна дієта з маслом прийшла до нас з Аюрведи. Ця система оздоровлення дійсно рекомендує прийом деяких масел, однак вони не використовуються для схуднення. Тому, швидше за все, сонячна дієта з маслом заснована на чиємусь особистому позитивному досвіді схуднення.

Сонячна дієта з маслом дозволяє вам є тільки...воду і рослинну олію, краще соняшникова, олія. Тобто вранці, як тільки зголоднієте, випийте ложку рослинного масла, і продовжуйте в тому ж дусі протягом дня. Деякі джерела радять як би пережовувати продукт для того, щоб він краще оброблявся слиною і легше переварювалась. Інші ж радять є будь-яке масло, в тому числі і вершкове і топлене. Принцип той же – захотіли їсти, приймаємо шматочок масла, чекаємо, поки почуття голоду пройде. Дотримуватися олійною дієти коштує 1-1.5 діб. За цей час очікується нормалізація апетиту і обмінних процесів.

Варто сідати на сонячну дієту

За великим рахунком, перша сонячна дієта – звичайна розвантаження на овочах і фруктах. Протипоказання тут теж типові – не варто навіть і думати, якщо ви систематично займаєтеся силовими вправами, з обережністю дотримуватися тим, хто має проблеми з уповільненим обміном речовин. Сонячна дієта в першому варіанті може стати причиною алергії. Дуже багато людей не можуть їсти пігментовані овочі і цитрусові фрукти, так що дієту доведеться припинити, якщо на шкірі з'являться висипання. Сонячна дієта-розвантаження не може служити хорошою основою для тривалого зниження ваги, це «разова» сезонна міра.

Сонячна дієта з маслом являє собою підхід, який взагалі не підтримується сучасної диетологией. Різні публікації про жирових дієтах для схуднення спираються на невеликий клінічний досвід. Більш того, сонячна дієта з вершковим маслом строго протипоказана при підвищеному холестерин і захворюваннях серця і судин. Так що кожен, як кажуть, вирішує сам, варто чи ні сидіти на сонячній дієті.

Важливо: перш ніж сісти на сонячну дієту, проконсультуйтеся з лікарем.

Читай також: