Вірта Ромон

Бій із зайвими кілограмами повинен завершитися перемогою над останніми. У такому результаті впевнені виробники різноманітних біологічно активних добавок до їжі, які використовують для схуднення, зокрема, виробники БАДа «Ромон» – Національний Науково-Виробничий Центр Технологій Омолоджування р. в Санкт-Петербурзі. Дослідники даного препарату в один голос стверджують, що «Ромон» – це унікальний засіб для схуднення, що має ряд переваг перед іншими препаратами.

Переваги Ромона

1. всього за місяць застосування дозволяє істотно знизити вагу;

2. притуплює у тих, що худнуть відчуття голоду;

3. очищає організм;

4. діє м'яко, без будь-яких фізіологічних або психологічних неприємних відчуттів;

5. не передбачає особливого раціону харчування або певного режиму фізичних навантажень;

6. коригує фігуру, підтягуючи шкіру;

7. не викликає звикання;

8. ефективно для всіх без обмежень.

Якою б фактор не став чільним при акумулюванні зайвих кілограмів, біологічно активна добавка «Ромон» впорається з ним без особливих зусиль. При цьому ціна препарату не велика: на місячний курс необхідно всього три упаковки, вартість яких 3500 руб. Завдяки чому можлива така максимальна ефективність при настільки малих витратах?

Унікальність засобу полягає в тому, що біологічно активна добавка «Ромон» містить фітокомплекс fatbeauty і амінокислоту L-карнітин.

Сенсаційну американську розробку – фітокомплекс fatbeauty – неможливо переоцінити. Цей високоефективний розщеплювач жиру, який діє на клітинному рівні. Стимулюючи розщеплення вже накопичених жирових відкладень, фітокомплекс одночасно уповільнює процес формування нового жирового шару. Крім цього, fatbeauty прискорює енергетичний обмін, тим самим піднімаючи настрій і підвищуючи працездатність людини. Це вкрай важливо, оскільки всі дії інших засобів для схуднення так чи інакше впливають негативно на організм, пригнічуючи фізичну і розумову активність. Комплекс створений на основі натуральних інгредієнтів, тому ніякого негативного впливу на нервову систему БАД не надає і не порушує гормональний фон організму.

Амінокислота L-карнітин, якій також багато засіб «Ромон», дарує енергетичний імпульс організму. Перетворюючи жир в енергію, кислота знижує динаміку накопичення і розвитку підшкірного жирового шару.

Крім двох вищезазначених домінуючих інгредієнтів у препараті присутні всі важливі для нормальної життєдіяльності організму вітаміни – А, В1, В2, В6, В12, С, D3, Е, РР. Також до складу засобу «Ромон» входять пантотенат кальцію, фолієва кислота, сахароза, біотин і лактоза.

Вагітним і годуючим мамам застосування даного препарату строго протипоказано, також як і тим, у кого індивідуальна непереносимість компонентів засобу. Всім іншим потрібно приймати лише по одній капсулі в день протягом місяця. Курс без шкоди для здоров'я можна продовжити до півроку-року.

Читай також: