Їж і худни

Кожна жінка, хоча б один раз у житті сиділа на жорсткій дієті, з жахом згадує цей період. Період, коли ночами снилися смачні десерти, а вдень слинки текли при згадці бутерброда.

Але про це можна забути! Тепер ти можеш скидати вагу, не виснажуючи себе голодом, а харчуючись смачно і в достатніх кількостях.

Нещодавно медиками був складений перелік продуктів, які під час схуднення є не тільки не забороняється, але навіть навпаки, рекомендується. Вони допомагають організму спалюванні жиру. Просто запам'ятай, що це за продукти і їж їх. Їж і худни!

По-перше, це грейпфрут. Він, мало того, що володіє відмінним смаком, ще й дуже корисний. В тому числі, і для схуднення. Доведено, що якщо в день з'їдати хоча б по 3 невеликих грейпфрута, то за два місяці можна втратити до трьох кілограмів, не займаючись при цьому спортом. І це ще не все. Грейпфрут насичує організм корисними мікроелементами. До того ж, з'їдений за сніданком грейпфрут, заряджає бадьорістю на весь день.

Ще одним корисним продуктом є молоко. По-перше, в ньому міститься кальцій, який просто необхідний для кісток людини, особливо тих, хто худне. А по-друге, молоко теж володіє корисною властивістю спалювання жиру. Тому варто випивати мінімум один стакан молока в день. А позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

У список продуктів, які ти можеш їсти і худнути, потрапила і соя. Цей продукт дуже корисний, адже він містить в собі велику кількість білка, а білок потрібен для того, щоб довше залишатися молодою і здоровою. До того ж, завдяки білку, ситість настає швидше, а це означає, що кількість їжі, що поглинається зменшується. Тому, додаючи до їжі за 30 грамів сої кожен день, через кілька місяців ти побачиш позитивний результат.

Також слід включити в своє меню варені яйця, тому що, як помітили люди, які на схудненні «собаку з'їли», варені яйця сприяють зменшенню апетиту і болісної тяги до солодкого. До того ж, у них теж міститься білок.

Не варто обділяти своєю увагою і такий дієтичний продукт, як вівсянка. У вівсянці міститься величезна кількість живильних речовин, таких як вуглеводи, клітковину, білок. Якщо з'їдати на сніданок тарілку вівсяної каші, то днем ти не будеш відчувати дефіцит енергії. До того ж, стан волосся, нігтів і шкіри помітно поліпшиться.

Обов'язково включи ці продукти в свій раціон і забудь про голодування. Їж і худни! А позитивні результати не змусять себе довго чекати.

Читай також: