Зумба фітнес

Зумба фітнес – це клубні та домашні тренування. У сімействі Zumba є танцювальні уроки, стрейчинг, і навіть робота з гантелями та власною вагою. Ці тренування претендують на універсальність, ну а об'єднує їх запальна музика і настрій. Девізом зумбі є вислів: «Кидайте тренування, приєднуйтесь до вечірці». У фітнес-клубах цей урок часто веде самий енергійний інструктор, в класі включають «дискотечний світло», і заохочують клієнтів танцювати «як їм захочеться». Вважається, що зумба – справжній ворог жирових відкладень. Клас неймовірно популярний, і компанія-автор тренування сьогодні випускає численні фітнес-DVD для домашнього перегляду.

Танець зумба для початківців

Великим плюсом системи є її універсальність. Танцювати на аеробному уроці дійсно зможе кожен. Кажуть, найстаршою шанувальниці зумбі близько 88 років. Руху уроку дуже нескладні. Якщо ви коли-небудь ходили на латину, у вас вийде відразу. І навіть якщо не ходили – ви ж можете похитати стегнами, і пройтися вправо-вліво, вперед і назад. Наклавши на все це «дискотечні» рухи руками і корпусом ми отримаємо зумбу.

Не варто думати, що вас відразу змусять танцювати, як на телевізійному конкурсі. Цей вид навантаження адаптований для звичайних людей з не дуже хорошою координацією, без ідеального почуття ритму і інших якостей професійного танцюриста.

При уявній невигадливості, система ретельно продумана. Під час розминки значна увага приділяється розігріву тіла, прискорення пульсу. Потім ви будете нарощувати інтенсивність руху, причому не за рахунок великого способу «змушую себе», а досить ненав'язливо – більш швидка і ритмічна музика, нові нескладні руху. У фіналі уроку буде розтяжка, або трохи вправ на «жіночі проблемні зони» плюс розтяжка.

Плюси і мінуси зумба фітнес

Строго кажучи, у системи є протипоказання – не можна танцювати з травмами коліна і стопи, а також кульшових суглобів. Не рекомендується відвідувати уроки без компресійного білизни тим, у кого є варикозне розширення вен. Вагітні, а також люди з високим ІМТ повинні консультуватися з лікарем, перш ніж приступати до занять – можливі індивідуальні ризики, які може врахувати тільки фахівець.

Підійде зумба особисто вам? Ви ніколи не дізнаєтеся, поки не спробуєте. Правда полягає в тому, що якщо ви, в принципі, не любите танцювати, а віддаєте перевагу, наприклад, плавати або піднімати штангу, значної користі від уроку буде складно домогтися – рано чи пізно ви будете займатися регулярно, і все на цьому закінчиться.

Строго кажучи, для схуднення досить 3 класів зумбі в тиждень, якщо ви хочете танцювати, це кількість уроків, як правило, не так вже й складно відвідати.

Варто мати на увазі, що аеробне навантаження здатна:

  • зміцнити серце і судини;
  • поліпшити імунітет;
  • спалити зайві калорії – від 300 до 600 за годину, в середньому;
  • зменшити напругу і стрес.

Однак аеробіка не в силах скорегувати фігуру. «Накачати» яку-небудь частину тіла на зумбе не вийде. Силовий клас, який проводиться в деяких клубах по цій системі, розрахований, швидше, на підтяжку м'язів і зменшення обсягів тіла. Він не змінить ваші пропорції радикально, але більшості жінок це і не потрібно.

Автори системи стверджують, що відвідування цих класів добре поєднується зі стандартною среднекалорийной або низькокалорійною дієтою, яку рекомендують для зниження ваги. Ну а прості відвідувачі фітнес-клубів дуже люблять цей урок – часто, він є найпопулярнішим класом в залі, так що спробуйте і ви дати зумбе шанс.

Читай також: